KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
123. Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE 2 3 3 66
123. Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE 1 2 1 3 66
123. Lucia Hyrjová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 1 1 66
123. Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 2 66
123. Jáchym Jetel KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 3 4 66
123. Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE 1 3 7 66
123. Marek Kroupa KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2 2 1 66
123. Petr Matějovský KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 5 3 66
123. Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 4 3 66
123. Vít Nedbal SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE 1 3 1 1 66
123. Natálie Orlická SKK Budo Havířov CZE 2 2 2 66
123. Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 5 4 66
123. Oliver Talaš Karate Klub Kyjov CZE 1 2 3 1 66
123. Jan Toufar TJ karate Třebíč CZE 1 6 3 66
1715. Filip Černý Sport Club K3 CZE 1 1 1 2 65
1715. Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 3 65
1715. David Istominov TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 3 65
1715. Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2 1 1 65
1719. Klára Adamová TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 1 64
1719. Anna Bartoníčková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2 1 64
1719. Michael Bartoš GRYF z.s. CZE 3 5 2 64
1719. Žaneta Bělecká KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 3 1 64
1719. Monika Čajková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 3 64
1719. Sára Čanigová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 2 64
1719. Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE 1 2 4 1 1 64
1719. David Duong Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 1 64
1719. Nicola Faitová Škola bojových umění Narama CZE 1 3 1 64
1719. Ondřej Fiala SKK Hradec Králové CZE 2 1 2 64
1719. Zuzana Gattnarová Karate klub Odry, z.s. CZE 1 3 4 64
1719. Petra Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 1 64
1719. Philipp Havlíček SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 1 3 64
1719. Veronika Jelínková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 1 64
1719. Jana Knoblochová USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 64
1719. Lucie Musilová SVČ DOMEČEK Brno CZE 4 1 1 64
1719. Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 5 64
1719. Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4 2 1 64
1719. Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 7 64
1719. Josef Polák st. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3 64
1719. Ellen Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3 4 1 2 64
1719. Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE 1 4 4 64
1719. Lucie Špalková Sport Club K3 CZE 3 2 64
1719. Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 5 64
1719. Martin Špecián Shotokan karate club Louny CZE 2 4 2 64
1719. Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 64
1719. Laura Vilémová ŠSK karate Karviná CZE 2 1 1 1 1 64
1719. David Vobecký SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 1 64
1719. Jan Zahradnický SKMP Praha CZE 2 1 64
1719. Kateřina Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 64
1719. Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE 4 5 64
1750. Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 1 1 63

Stránka: 35/113
<< 30 |  31 |  32 |  33 |  34 | 35 |  36 |  37 |  38 |  39 |  40

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2024
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů