KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
18. Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 1 2 1 58
18. Jiří Rivera TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 2 1 58
18. Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 5 58
18. Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 4 2 2 58
18. Štěpánka Volfová Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 2 1 58
18. Adam Zdobinský Sport Relax CZE 1 2 7 1 58
1607. Martin Bittner Sport Relax CZE 1 3 2 1 57
1607. Kateřina Heřmanová SKBU Hostivař CZE 5 2 57
1607. Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 4 3 2 57
1607. Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4 1 1 57
1607. Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE 1 2 5 1 57
1612. Jakub Beneš Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 1 1 56
1612. Eva Brodská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 2 56
1612. Dagmar Bursová MMA Self Defence - Karate CZE 1 1 56
1612. Michaela Cirklová Fight Club České Budějovice CZE 3 56
1612. Christian Morcillo Gallardo SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 1 56
1612. Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 4 1 56
1612. Filip Havlíček ŠSK karate Karviná CZE 1 1 1 2 56
1612. David Hons Chotěboř CZE 2 1 56
1612. Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 3 2 2 1 56
1612. Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 7 56
1612. Dominik Koudela Sport Relax CZE 1 5 56
1612. Jan Křesálek Sport Relax CZE 1 1 1 1 1 56
1612. Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE 3 1 56
1612. Tibor Malinský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 2 1 56
1612. Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 2 56
1612. Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 4 5 56
1612. Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 6 1 1 56
1612. Tomáš Otta TARGET SPORT MILOVICE CZE 2 1 56
1612. Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 7 56
1612. Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 3 56
1612. Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 56
1612. Radim Rozner Baník Havířov CZE 3 2 2 2 56
1612. Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 3 2 2 56
1612. Jindřich Stiller Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 3 1 56
1612. Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE 1 3 1 2 56
1612. Jan Vocel TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 1 1 56
1612. Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE 2 2 56
1612. Ernest Žiga Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3 2 2 56
1640. Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 3 3 55
1640. Petr Lustik CZE 2 1 2 2 1 55
1640. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 55
1643. Maxim Brezovar SKBU Hostivař CZE 1 2 1 54
1643. Vojtěch David Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4 1 54
1643. Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 54
1643. Michal Grepl SK Karate Olomouc CZE 3 1 1 54
1643. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 3 4 1 54
1643. Michala Hladíková KC Podbořany CZE 2 5 2 3 54
1643. Matouš Hrubý Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 1 54
1643. Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE 1 1 3 3 54

Stránka: 33/96
<< 30 |  31 |  32 | 33 |  34 |  35 |  36 |  37 |  38 |  39 |  40

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Generali Cup 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů