KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
725. Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 9 3 172
725. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8 5 11 172
725. Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 2 9 8 3 172
725. Pavel Urban L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 4 3 2 172
725. David Voves TJ Karate České Budějovice CZE 1 6 1 2 172
806. Michal Lysko GRYF z.s. CZE 1 9 6 1 171
806. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 2 5 9 4 171
808. Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 1 6 2 170
809. František Kabourek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 4 3 8 3 1 169
809. Jamaica Kindlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 2 4 1 1 169
809. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 3 3 8 6 2 169
812. Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 6 3 168
812. Anna Emingerová KC Žatec CZE 3 7 9 4 168
812. Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE 3 3 3 168
815. Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 3 7 10 1 167
815. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 4 6 13 1 1 167
815. Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE 3 2 7 5 3 167
815. Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE 2 2 2 8 4 167
819. Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE 4 7 13 166
819. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 3 10 3 1 166
819. Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 6 8 166
819. Roman Lysoněk Česká republika CZE 3 5 4 2 1 166
819. Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 9 4 11 1 166
819. Markéta Nováková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 3 7 4 4 166
825. Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 1 3 6 8 1 165
826. David Broda SK Tommi Praha CZE 3 3 13 3 1 164
826. Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE 1 3 4 1 3 164
826. Markéta Kotěrová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 8 4 9 1 1 164
826. Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE 2 1 6 1 164
830. Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 1 5 3 2 163
830. Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 5 8 1 2 163
830. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 2 4 9 4 163
833. Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE 5 3 3 1 162
833. Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE 2 1 9 2 162
833. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 3 11 4 3 162
836. Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 2 2 161
836. Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE 2 2 3 1 1 161
836. Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3 5 6 2 161
839. Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE 3 1 4 3 160
839. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 2 8 7 1 160
839. Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 6 3 1 160
839. Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE 2 1 5 1 160
839. Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 3 5 8 2 160
839. Kolin Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 160
839. Jan Moravec TJ KARATE Praha CZE 2 2 7 6 1 160
839. Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 6 2 160
839. Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 6 3 2 1 160
848. Vojta Andrš KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 3 2 10 3 159
848. Adam Frinta SKP karate Písek CZE 2 1 5 5 2 159
848. Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 3 2 159

Stránka: 17/100
<< 10 |  11 |  12 |  13 |  14 |  15 |  16 | 17 |  18 |  19 |  20

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů