KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN 24 4 6 1 7450
2. Luigi Busà Itálie ITA 19 5 6 1 6946
3. Luca Valdesi Itálie ITA 23 4 2 6696
4. Rafael Aghayev Ázerbajdžán AZE 16 2 2 6680
5. Jonathan Horne Německo GER 19 5 6 2 2 5518
6. Alexandra Recchia Francie FRA 17 5 6 1 1 5051
7. Stefano Maniscalco Itálie ITA 10 6 9 1 4862
8. Eva Medveďová Tulejová Rapid Bratislava SVK 19 3 5 4668
9. Sandy Scordo Francie FRA 9 9 8 2 4616
10. Tiffany Fanjat AASS Karate FRA 13 6 8 4516
11. Serap Özcelik Turecko TUR 8 3 9 1 4406
12. William Rollé AASS Karate FRA 10 4 11 1 2 4370
13. Vu Duck Minh Dack Francie FRA 8 5 17 2 1 4191
14. Douglas Santos Brose Brazílie BRA 6 6 6 4176
15. Kenji Grillon Francie FRA 11 4 5 3 4160
16. Alisa Buchinger Rakousko AUT 16 6 8 2 3912
17. Enes Erkan Turecko TUR 8 4 4 1 3870
18. Timothy Petersen Nizozemsko NED 15 9 2 4 2 3829
19. Jelena Kovačević Chorvatsko CRO 7 7 5 5 1 3777
20. Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 65 27 25 3 3743
21. Lucie Ignace Francie FRA 10 1 5 2 3690
22. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 73 50 44 7 8 3685
23. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 70 41 45 19 11 3648
24. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 53 56 73 18 3 3549
25. Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE 8 5 3504
26. Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 68 30 32 6 1 3484
27. René Smaal Nizozemsko NED 17 8 6 2 3432
28. Diego Davy Vandeschrick KC Le Chardon BEL 10 10 7 2 3 3421
29. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 34 4 6 1 3352
30. Michael Georgios Tzanos Řecko GRE 6 5 6 2 2 3293
31. Pasqualino Mura SKI-GB GRB 5 2 1 3275
32. Vanesca Nortan Nizozemsko NED 15 3 9 4 3 3228
33. Miki Kobayashi Japonsko JPN 7 2 3 1 3170
34. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 70 14 30 3 2 3152
35. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 70 30 53 21 7 3147
36. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 58 21 29 5 1 3134
37. Nadege Ait Ibrahim Francie FRA 7 3 5 1 3098
38. Ryutaro Araga Japonsko JPN 5 3 2 1 1 3040
39. Kalvis Kalnins Lotyšsko LAT 15 4 11 1 2958
40. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 58 28 27 17 8 2928
41. Yaiza Martin Abello Španělsko ESP 7 2 7 1 2900
42. Sara Battaglia Itálie ITA 4 3 9 8 1 2881
43. Sara Cardin Itálie ITA 4 5 7 2 5 2828
44. Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN 3 2 1 2800
45. Matteo Tamborlani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 47 25 41 24 10 2788
46. Noah Bitsch Německo GER 6 7 9 2 2 2787
47. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 69 23 23 7 4 2756
48. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 56 19 39 3 6 2750
49. Bettina Plank Rakousko AUT 6 4 11 2 2 2723
50. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 26 41 72 28 5 2716

Stránka: 1/357
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů