KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN 26 4 7 8180
2. Luca Valdesi Itálie ITA 26 6 2 7716
3. Rafael Aghayev Ázerbajdžán AZE 18 2 2 7280
4. Luigi Busà Itálie ITA 18 6 7 1 7166
5. Jonathan Horne Německo GER 20 4 6 2 2 5998
6. Serap Özcelik Turecko TUR 9 4 9 1 5106
7. Alexandra Recchia Francie FRA 17 5 6 1 1 5051
8. Stefano Maniscalco Itálie ITA 11 6 9 1 4982
9. Sandy Scordo Francie FRA 10 9 8 2 4916
10. Eva Medveďová Tulejová Rapid Bratislava SVK 19 3 7 4748
11. William Rollé AASS Karate FRA 10 5 11 1 2 4570
12. Tiffany Fanjat AASS Karate FRA 13 6 8 4516
13. Diego Davy Vandeschrick KC Le Chardon BEL 12 11 8 2 3 4341
14. Timothy Petersen Nizozemsko NED 16 10 2 4 2 4329
15. Vu Duck Minh Dack Francie FRA 8 5 17 2 1 4191
16. Kenji Grillon Francie FRA 11 4 5 3 4160
17. Douglas Santos Brose Brazílie BRA 6 5 6 4056
18. Enes Erkan Turecko TUR 8 4 5 1 3970
19. Alisa Buchinger Rakousko AUT 16 6 8 1 3882
20. Jelena Kovačević Chorvatsko CRO 7 7 5 5 1 3777
21. Lucie Ignace Francie FRA 10 1 5 2 3690
22. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 77 51 46 6 6 3646
23. Eimi Kurita USA USA 9 3 6 1 3555
24. Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE 75 30 34 6 1 3536
25. Vanesca Nortan Nizozemsko NED 16 3 9 4 3 3528
26. Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE 8 5 3504
27. René Smaal Nizozemsko NED 17 8 6 2 3432
28. Sara Battaglia Itálie ITA 4 4 10 8 1 3381
29. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo CZE 33 4 5 1 3300
30. Michael Georgios Tzanos Řecko GRE 6 5 5 2 2 3233
31. Miki Kobayashi Japonsko JPN 7 2 3 1 3170
32. Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE 52 48 62 16 3 3167
33. Nadege Ait Ibrahim Francie FRA 7 3 5 1 3098
34. Ryutaro Araga Japonsko JPN 5 3 2 1 1 3040
35. Yildiz Aras Turecko TUR 5 2 4 2 2970
36. Kalvis Kalnins Lotyšsko LAT 15 4 11 1 2958
37. Sara Cardin Itálie ITA 5 5 7 2 5 2948
38. Noah Bitsch Německo GER 6 7 9 2 2 2927
39. Michele Giuliani Itálie ITA 6 4 10 2912
40. Yaiza Martin Abello Španělsko ESP 7 2 7 1 2900
41. postup Zuzana Augustinová Česká republika CZE 47 19 24 3 2823
42. pokles Monika Višňovská Slovensko SVK 13 9 7 1 2802
43. pokles Rika Usami Japonsko JPN 9 1 2780
44. pokles Danil Domdjoni Chorvatsko CRO 9 1 15 1 1 2775
45. pokles Carmen Vicente Cabanas Španělsko ESP 6 1 5 1 2760
46. Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE 56 19 39 3 6 2750
47. Bettina Plank Rakousko AUT 6 4 11 2 2 2723
48. postup Filip Vít SHOBU Academy CZE 61 29 32 11 6 2658
49. pokles Mirna Šenjug Chorvatsko CRO 8 7 6 1 2652
50. pokles Dimitrios Triantafyllis Řecko GRE 6 2 2 1 2644

Stránka: 1/294
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů