KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN 26 4 7 1 8210
2. Luca Valdesi Itálie ITA 26 6 2 7716
3. Luigi Busà Itálie ITA 19 6 7 1 7346
4. Rafael Aghayev Ázerbajdžán AZE 18 2 2 7280
5. Jonathan Horne Německo GER 20 5 6 2 2 6118
6. Serap Özcelik Turecko TUR 9 4 9 1 5106
7. Alexandra Recchia Francie FRA 17 5 6 1 1 5051
8. Stefano Maniscalco Itálie ITA 11 6 9 1 4982
9. Sandy Scordo Francie FRA 10 9 8 2 4916
10. Eva Medveďová Tulejová Rapid Bratislava SVK 19 3 7 4748
11. William Rollé AASS Karate FRA 10 5 11 1 2 4570
12. Tiffany Fanjat AASS Karate FRA 13 6 8 4516
13. Diego Davy Vandeschrick KC Le Chardon BEL 12 11 8 2 3 4341
14. Timothy Petersen Nizozemsko NED 16 10 2 4 2 4329
15. Vu Duck Minh Dack Francie FRA 8 5 17 2 1 4191
16. Douglas Santos Brose Brazílie BRA 6 6 6 4176
17. Kenji Grillon Francie FRA 11 4 5 3 4160
18. Enes Erkan Turecko TUR 8 4 5 1 3970
19. Alisa Buchinger Rakousko AUT 16 6 8 2 3912
20. Jelena Kovačević Chorvatsko CRO 7 7 5 5 1 3777
21. Lucie Ignace Francie FRA 10 1 5 2 3690
22. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 78 52 46 6 6 3686
23. Eimi Kurita USA USA 9 3 6 1 3555
24. Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE 75 30 34 6 1 3536
25. Vanesca Nortan Nizozemsko NED 16 3 9 4 3 3528
26. Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE 8 5 3504
27. René Smaal Nizozemsko NED 17 8 6 2 3432
28. Sara Battaglia Itálie ITA 4 4 10 8 1 3381
29. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo CZE 34 4 5 1 3336
30. Michael Georgios Tzanos Řecko GRE 6 5 6 2 2 3293
31. Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE 52 50 62 17 3 3221
32. Miki Kobayashi Japonsko JPN 7 2 3 1 3170
33. Nadege Ait Ibrahim Francie FRA 7 3 5 1 3098
34. Ryutaro Araga Japonsko JPN 5 3 2 1 1 3040
35. Noah Bitsch Německo GER 6 7 10 2 2 2987
36. Yildiz Aras Turecko TUR 5 2 4 2 2970
37. Kalvis Kalnins Lotyšsko LAT 15 4 11 1 2958
38. Sara Cardin Itálie ITA 5 5 7 2 5 2948
39. Michele Giuliani Itálie ITA 6 4 10 2912
40. Yaiza Martin Abello Španělsko ESP 7 2 7 1 2900
41. Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 48 19 25 3 2871
42. Monika Višňovská Slovensko SVK 13 9 7 1 2802
43. Rika Usami Japonsko JPN 9 1 2780
44. Danil Domdjoni Chorvatsko CRO 9 1 15 1 1 2775
45. Carmen Vicente Cabanas Španělsko ESP 6 1 5 1 2760
46. Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE 56 19 39 3 6 2750
47. Bettina Plank Rakousko AUT 6 4 11 2 2 2723
48. Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE 34 37 35 15 7 2675
49. Filip Vít SHOBU Academy CZE 61 29 33 11 6 2670
50. Mirna Šenjug Chorvatsko CRO 8 7 6 1 2652

Stránka: 1/299
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2017 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů