KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
93. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 1 4
93. Karel Krásný SK Predátor Praha CZE 2 4
93. Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 4
93. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
93. Marek Limburský Karate Vision Praha CZE 1 4
93. Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
93. Tomáš Masopust Sport Relax CZE 1 4
93. Milan Pavlíček BUDO Plzeň z.s. CZE 1 4
93. Jakub Pohrom ŠSK karate Karviná CZE 1 4
93. David Ryvol USK Slavia Liberec CZE 1 4
93. David Sirový TJ Karate Praha CZE 1 4
93. Pavel Šimon Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
93. Miroslav Štefan Sport Relax CZE 1 4
93. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 4
93. Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
93. David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
93. Josef Voráček SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 4
93. Petr Zažirej KK Odry CZE 1 1 4
169. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3
169. Tomáš Knápek TARO KAN, z.s. CZE 1 3
169. Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
169. Ondřej Kouba Sport Relax CZE 1 3
169. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 3
169. Vít Listík Kobra Kladno CZE 1 3
169. Tomáš Novák SKBU Hostivař CZE 1 3
169. Ondřej Patočka KC Dragons Rosice CZE 1 3
169. Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE 1 3
169. Igor Šebo Sport Club Flair o.s. CZE 1 3
169. Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE 1 3
180. Sebastian Beneš Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
180. Jaroslav Brabec Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
180. Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
180. Jiří Dědič KK Litvínov CZE 1 2
180. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2
180. Michal Frajs Karate-do shotokan HiroTakeKo Hranice CZE 1 2
180. Jonáš Frouz SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2
180. Radek Frühauf KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
180. Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
180. Marcel Haltuch KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 2
180. Jiří Helbich SK Slavia Orlová CZE 1 2
180. Miroslav Chladný SKM Bílina CZE 1 2
180. postup Libor Janů Sokol Šumperk CZE 1 2
180. pokles Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2
180. Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE 1 2
180. Jan Masopust SKM Bílina CZE 1 2
180. Lukáš Maule Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 2
180. Lukáš Němec TJ karate Nové Hrady CZE 1 2
180. Jan Petrů EMĚ Mělník CZE 1 2
180. Petr Plaček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
180. Jakub Prahl PSK Olymp Praha CZE 1 2

Stránka: 4/4
1 |  2 |  3 | 4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů