KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
85. postup Marek Limburský Karate Vision Praha CZE 1 4
85. pokles Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
85. pokles Tomáš Masopust KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
85. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4
85. Milan Pavlíček BUDO Plzeň z.s. CZE 1 4
85. David Ryvol USK Slavia Liberec CZE 1 4
85. David Sirový TJ KARATE Praha CZE 1 4
85. Pavel Šimon Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
85. Miroslav Štefan KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
85. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 4
85. Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
85. Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
85. David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
85. Josef Voráček SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 4
85. Petr Zažirej Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 4
166. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3
166. Tomáš Hána SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 3
166. Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
166. Ondřej Kouba KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3
166. Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3
166. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 3
166. Vít Listík Kobra Kladno CZE 1 3
166. Daniel Matoušek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3
166. Tomáš Novák SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3
166. Ondřej Patočka KC Dragons Rosice CZE 1 3
166. Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE 1 3
166. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3
166. Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE 1 3
166. Igor Šebo Sport Club Flair o.s. CZE 1 3
166. Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE 1 3
181. Sebastian Beneš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
181. Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
181. Jiří Dědič KK Litvínov CZE 1 2
181. Michal Frajs Karate-do shotokan HiroTakeKo Hranice CZE 1 2
181. Jonáš Frouz SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2
181. Radek Frühauf KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
181. Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
181. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2
181. Marcel Haltuch KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 2
181. Martin Hána SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2
181. Jiří Helbich SK Slavia Orlová CZE 1 2
181. Miroslav Chladný SKM Bílina CZE 1 2
181. Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2
181. Jakub Jirsa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 2
181. Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2
181. Karel Krásný SK Predátor Praha CZE 1 2
181. Jan Masopust SKM Bílina CZE 1 2
181. Lukáš Maule Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 2
181. Miroslav Merfait SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2
181. Lukáš Němec TJ karate Nové Hrady CZE 1 2

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů