KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
85. Lukáš Chalupa KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
85. Michal Jaroš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
85. Martin Jasanský Shinzato Dojo Praha CZE 1 4
85. Tomáš Kadlíček Gojukan Praha CZE 1 4
85. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 1 4
85. Tomáš Kouba KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
85. Vojtěch Kříž Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 4
85. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
85. Marek Limburský Karate Vision Praha CZE 1 4
85. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
85. Roman Luong SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
85. Tomáš Masopust KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
85. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4
85. Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
85. Milan Pavlíček BUDO Plzeň z.s. CZE 1 4
85. David Ryvol USK Slavia Liberec CZE 1 4
85. David Sirový TJ KARATE Praha CZE 1 4
85. Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4
85. Pavel Šimon Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
85. Miroslav Štefan KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
85. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 4
85. Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
85. Petr Vašíček KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
85. David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
85. Josef Voráček SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 4
85. Petr Zažirej Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 4
177. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3
177. Tomáš Hána SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 3
177. Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
177. Ondřej Kouba KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3
177. Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3
177. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 3
177. Vít Listík Kobra Kladno CZE 1 3
177. Daniel Matoušek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3
177. Tomáš Novák SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3
177. Ondřej Patočka Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 3
177. Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE 1 3
177. Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE 3
177. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3
177. Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE 1 3
177. Igor Šebo Sport Club Flair o.s. CZE 1 3
177. Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE 1 3
193. Sebastian Beneš SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 2
193. Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
193. Jiří Dědič KK Litvínov CZE 1 2
193. Michal Frajs Karate-do shotokan HiroTakeKo Hranice CZE 1 2
193. Jonáš Frouz SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2
193. Radek Frühauf KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2
193. Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
193. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů