KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 8 1 1 540
2. Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE 2 3 9 96
3. Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 4 1 84
4. Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 76
5. Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 68
6. Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE 2 1 1 60
7. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 59
8. Karolína Bobková Baník Havířov CZE 1 3 56
9. Hana Uhlířová KC Žatec CZE 1 2 2 1 46
10. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 44
11. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 43
12. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 36
12. Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 1 36
14. Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE 1 1 2 32
15. Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4 28
15. Věra Nguyenová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 28
17. Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 24
17. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 1 24
17. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
20. Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 20
21. Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 16
21. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 16
23. Anna Černá TJ Sokol Šumperk CZE 1 12
23. Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 12
23. Jitka Hejdrychová Ned Hockey Nymburk CZE 2 12
23. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
23. Žaneta Noskeová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
23. Alena Punderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
23. Nikola Tobiášová Karate Polička CZE 1 12
30. Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 10
30. Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 1 10
32. Tereza Dvořáková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
32. Anna Emingerová KC Žatec CZE 2 8
32. Alena Plunderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 8
32. Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 8
32. Petra Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
32. Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE 1 8
32. Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
32. Lucie Zbořilová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
40. Simona Černá Karate Kolín CZE 1 6
40. Andrea Pospíšilová Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
40. Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE 1 6
40. Michaela Vaňková Sokol Nymburk CZE 1 1 6
44. Petra Hromádková Karate Polička CZE 1 4
44. Petra Kulísková Karate Klub Amfora Praha CZE 1 4
44. Jana Loudová Sokol Nymburk CZE 2 4
44. Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE 1 4
48. Michaela Haová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 2
48. Sabina Plochová SC Komura Kladno CZE 1 2
48. Tereza Věchetová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů