KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 8 1 1 540
2. Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE 2 3 10 102
3. Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 4 1 84
3. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 4 84
5. Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 76
6. Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 68
7. Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE 2 1 1 60
8. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 59
9. Karolína Bobková Baník Havířov CZE 1 3 56
9. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 3 56
11. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 2 1 48
12. Hana Uhlířová KC Žatec CZE 1 2 2 1 46
13. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 43
14. Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 1 1 42
15. Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 4 40
16. Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 38
16. Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE 1 1 3 38
18. Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 1 36
18. Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 36
18. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 36
18. Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 1 36
22. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 32
23. Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 28
23. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 28
25. Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE 1 1 22
26. Lucie Zbořilová SPORT UNION, z. s. CZE 2 20
27. Nikola Tobiášová Karate Polička CZE 2 18
28. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 16
28. Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 16
28. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 16
31. Anna Černá Sokol Šumperk CZE 1 12
31. Jitka Hejdrychová Ned Hockey Nymburk CZE 2 12
31. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
31. Žaneta Noskeová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
31. Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 1 12
31. Alena Punderová SKBU Hostivař CZE 1 12
31. Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 12
38. Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 10
38. Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 1 10
38. Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 10
38. Tereza Věchetová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 10
42. Alena Bajerová Karate Zábřeh na Moravě CZE 2 8
42. Tereza Dvořáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
42. Anna Emingerová KC Žatec CZE 2 8
42. Martina Malčická MSK Praha CZE 1 8
42. Alena Plunderová SKBU Hostivař CZE 1 1 8
42. Petra Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
42. Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE 1 8
42. Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
42. Tereza Uhnavá TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 8

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů