KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 15 5 7 1 700
2. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 8 6 19 5 660
3. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 13 5 5 1 480
4. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 5 9 5 5 4 459
5. Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 6 1 4 1 374
6. Jiří Krych Česká republika CZE 4 4 5 1 336
7. Jan Tuček KC Žatec CZE 7 3 288
8. Adam Hrnčíř KARATE Havířov CZE 6 4 3 1 220
9. Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6 7 1 196
10. Jan Fait TJ KARATE Praha CZE 2 1 4 7 2 173
11. Adam Horváth KARATE Havířov CZE 3 5 4 150
11. Petr Švarc TJ KARATE Praha CZE 1 2 5 6 150
13. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 3 146
14. Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE 3 3 5 1 142
15. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 1 132
16. Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE 3 4 1 124
16. Richard Pail KARATE Havířov CZE 3 2 2 124
18. Ondřej Knížek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 2 4 1 116
19. Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE 1 6 6 2 94
20. Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 3 1 90
21. Dominik Nechyba Česká republika CZE 1 3 88
22. Miroslav Boguský Champions team - Chodov CZE 2 1 2 84
22. Miroslav Hýsek Česká republika CZE 1 1 84
24. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 2 7 4 72
24. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 2 72
26. František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 3 1 2 69
27. Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 1 68
28. Adam Sládeček VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 5 1 64
28. Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 1 64
30. Václav Havlů Baník Karviná CZE 2 3 3 58
30. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 1 58
32. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 1 1 52
32. Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE 1 2 1 1 52
32. Roman Trnka Baník Havířov CZE 1 2 1 1 52
35. Michal Šolc TJ KARATE Praha CZE 2 4 3 51
36. Stanislav Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE 8 2 48
36. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 1 1 48
36. Kryštof Kulan TJ KARATE Praha CZE 1 1 1 48
36. Petr Zoubek TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 48
40. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 1 1 1 1 47
41. Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 46
42. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 3 1 44
43. Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 42
44. Michal Antoš Sokol Nymburk CZE 1 2 3 38
44. Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE 3 5 38
44. Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 1 1 2 1 38
47. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
48. Marek Babor SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 30
48. Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 30
50. Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE 1 1 1 28

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů