KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE 5 1 200
2. Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE 7 3 3 1 174
3. Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6 7 1 126
4. Aleš Brůna KC Žatec CZE 4 2 1 1 118
5. Adam Horváth KARATE Havířov CZE 3 2 108
6. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 3 1 2 61
7. Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 1 1 28
7. Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 28
9. Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 1 22
10. Libor Gurecký Baník Havířov CZE 1 1 20
10. Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 20
12. Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2 16
12. Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE 1 16
12. Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
12. David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
12. Jan Vosáhlo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 16
17. Jan Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 14
18. Martin Blatoň ŠSK karate Karviná CZE 1 12
18. Pavel Moric Karate Vision Praha CZE 2 12
18. Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE 1 2 12
21. Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 10
22. Stanislav Hájek KK Odry CZE 2 8
22. Jan Lhotský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 8
22. Josef Mriaj SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
22. Milan Pavlíček BUDO Plzeň z.s. CZE 1 8
22. Jan Roško SK Global KC Brno CZE 1 8
22. Martin Sáva Sokol Tišnov CZE 1 8
22. Pavel Šimon Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
29. Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE 1 6
29. Miroslav Hnátek Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 6
29. Jiří Svítek KC Žatec CZE 1 6
29. Zdeněk Walica ŠSK karate Karviná CZE 1 6
33. Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE 1 4
33. Petr Báča SC Komura Kladno CZE 1 4
33. Radim Drška TJ TŽ Třinec CZE 1 4
33. Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
33. Pavel Kocourek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
33. Jan Michálek Sokol Pardubice CZE 1 4
33. David Růžička TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
33. Ondřej Satrapa Samuraj Havlíčkův Brod CZE 1 4
33. Przemyslav Sitek KKS Tora Legnica POL 1 4
33. Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE 1 4
43. Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE 1 3
44. Aleš Hrách Kobra Kladno CZE 1 2
44. Rostislav Štryncl Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2
44. Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů