KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Philipp Havlíček SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 2 60
2. Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 1 36
3. Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 30
3. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 2 30
5. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 28
6. Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 26
7. Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 1 21
8. Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 20
8. Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 20
10. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 1 16
10. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 1 1 1 16
12. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 15
13. Stanislav Dvořák SK Karate Most CZE 1 1 14
14. Václav Dovolil KKKS CZE 1 12
14. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 1 12
14. Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
14. Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 12
14. Marek Netík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
19. Miroslav Novák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
20. Pavel Chroust SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
20. Dan Kadlec TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
20. Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
23. Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 7
24. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 6
24. Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 6
24. Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 6
24. Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
24. Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
24. Tomáš Trnka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 6
30. Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE 1 4
30. Lukáš Honzík GRYF z.s. CZE 1 4
30. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 4
30. Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 1 4
30. Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE 1 4
30. Pavel Kugler SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
30. Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE 1 4
30. Tomáš Palm Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
30. Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 4
30. Aleš Vokál Ned Hockey Nymburk CZE 1 4
30. Daniel Zavřel SK Karate Most CZE 1 4
30. Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
42. Aleš Doubek SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2
42. Tomáš Reichl CZE 1 2
42. Jan Strigač Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
42. Adam Vaněk Sokol Nymburk CZE 1 2
42. Robin Žďárek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů