KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 4 1 2 58
2. Jan Milan Karate České Budějovice CZE 2 2 1 52
3. David Beran KCK Team CZE 3 3 2 1 45
4. Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 36
5. David Černohous KCK Team CZE 2 2 32
6. Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 1 1 29
7. Dominik Smola SKP Karate Písek CZE 1 24
7. Jakub Vejvoda Spartak Hradec Králové CZE 1 2 1 24
9. František Kabourek KK Jeseník CZE 1 1 1 23
10. Jakub Bancíř Kabu Praha CZE 1 1 2 22
11. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE 1 1 2 1 1 21
12. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 20
12. David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 20
14. Lukáš Kaltenbach Šin-mu Hodonín CZE 1 18
14. Leonard Lekaj Karate Klub Chodov CZE 1 18
16. Tomáš Háva Slavia TU Liberec CZE 1 2 16
16. Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 16
16. Adam Nosálek Baník Havířov CZE 1 1 16
16. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE 1 16
20. Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 1 15
21. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 14
21. Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 14
23. Josef Dodulík Baník Havířov CZE 1 12
23. Michal Dvořák KK Lichnice CZE 1 12
23. Michal Fürst KESL RYU Shotokan CZE 1 12
23. Michal Jánský Slavia TU Liberec CZE 1 12
23. Robin Popelka Karate České Budějovice CZE 3 12
23. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
29. Martin Fořt KABU Jablonec n/N CZE 1 1 11
30. Lukáš Mrzena Baník Příbram CZE 1 1 10
31. Robert Fáber KCK Team CZE 2 1 9
32. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
32. Andreas Dzikos Slavia TU Liberec CZE 1 8
32. Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 8
32. Michal Ondráček KK TJ Krupka CZE 1 8
32. Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 8
32. Jan Roček Kabu Praha CZE 1 8
32. Ron Sieger Sokol Sadská CZE 1 8
32. Vojtěch Špinar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 8
32. Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE 1 8
41. Filip Dolíška Baník Havířov CZE 1 6
41. Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE 1 1 6
41. Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 6
44. Thang Do Long Karate České Budějovice CZE 1 4
44. Michal Fiala SKBU Trutnov CZE 1 4
44. Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE 1 4
44. Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE 1 4
44. Jan Jabůrek SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
44. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan CZE 1 4
44. Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů