KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
54. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 1 10
54. Marie Kučerová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 10
54. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 10
54. Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE 2 10
105. Kristýna Čermáková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 9
105. Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE 3 9
105. Lea Kořínková Karate Vision Praha CZE 3 9
108. Natálie Hudáčková TJ Karate Libčice CZE 1 8
108. Sabina Josková SC Karate Pardubice CZE 1 8
108. Tereza Kulhánková SKK Budo Havířov CZE 1 8
108. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
108. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8
108. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
108. Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE 1 8
108. Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
108. Andrea Vovčičková SKM Bílina CZE 1 8
108. Daniela Woffová Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 8
108. Nikol Woffová Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 2 8
119. Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 7
120. Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE 2 6
120. Marie Dobsová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
120. Sofie Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
120. Viktoria Forgácsová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
120. Lota Kobzová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
120. Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
120. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
120. Klementina Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
120. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
120. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
120. Julie Voborská Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 6
120. Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE 1 6
132. Johana Švandová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 5
132. Tereza Wostlová TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
134. Gabriela Cepková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
134. Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
134. Patricie Formanová Narama Plzeň CZE 1 4
134. Michaela Geistová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
134. Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 4
134. Maiia Kodola GRYF z.s. CZE 1 4
134. Viktorie Lysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 4
134. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 1 4
134. Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 4
134. Barbora Pouzarová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
134. Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE 1 4
134. Pavlína Svobodová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
146. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
146. Adéla Bouchnerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
146. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
146. Kateřina Jirsová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
146. Markéta Kundrátová Karate Klub Chodov CZE 1 3

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP mládeže 2023 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů