KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
124. Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
124. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
124. Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
124. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
124. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
124. Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE 1 6
107. Tereza Wostlová TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
108. Gabriela Cepková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
108. Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
108. Natálie Dubová SKK Budo Havířov CZE 1 4
108. Patricie Formanová Narama Plzeň CZE 1 4
108. Michaela Geistová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
108. Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 4
108. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 1 4
108. Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 4
108. Barbora Pouzarová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
108. Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE 1 4
108. Pavlína Svobodová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
119. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
119. Adéla Bouchnerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
119. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
119. Kateřina Jirsová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
119. Markéta Kundrátová Karate Klub Kyjov CZE 1 3
119. Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3
119. Klaudie Pexová KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 3
119. Andrea Stuchlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 3
119. Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3
128. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
128. Jana Janečková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
128. Emma Kubečková GRYF z.s. CZE 2
128. Aneta Schrabalová Fight Club České Budějovice CZE 1 2
128. Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 2
128. Eliška Vilímková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2
128. Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2
135. Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE 1
135. Zuzana Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
135. Adéla Kundrátová Karate Klub Kyjov CZE 1
135. Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1
135. Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1
135. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1
135. Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů