KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
76. postup Tereza Kulhánková SKK Budo Havířov CZE 1 8
76. pokles Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
76. pokles Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8
76. pokles Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
76. pokles Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE 1 8
76. pokles Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
76. pokles Andrea Vovčičková SKM Bílina CZE 1 8
108. pokles Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 7
109. pokles Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE 2 6
109. pokles Marie Dobsová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
109. pokles Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
109. pokles Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
109. pokles Klementina Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
109. pokles Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
109. pokles Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
109. pokles Julie Voborská Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 6
109. pokles Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE 1 6
118. pokles Tereza Wostlová TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
119. pokles Gabriela Cepková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
119. pokles Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
119. Patricie Formanová Narama Plzeň CZE 1 4
119. Michaela Geistová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
119. Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 4
119. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 1 4
119. Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 4
119. Barbora Pouzarová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
119. Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE 1 4
119. Pavlína Svobodová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
129. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
129. Adéla Bouchnerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
129. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
129. Kateřina Jirsová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
129. Markéta Kundrátová Karate Klub Kyjov CZE 1 3
129. Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3
129. Klaudie Pexová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3
129. Andrea Stuchlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 3
129. Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3
138. Valentýna Hrazdírová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2
138. Jana Janečková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
138. Emma Kubečková GRYF z.s. CZE 2
138. Aneta Schrabalová Fight Club České Budějovice CZE 1 2
138. Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 2
138. Eliška Vilímková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2
138. Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2
145. Karolína Francová Karate-Do Shotokan-ryu Sokolov CZE 1
145. Zuzana Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
145. Adéla Kundrátová Karate Klub Kyjov CZE 1
145. Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1
145. Tereza Sibřinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1
145. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2021
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů