KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 9 2 2 316
2. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 7 3 2 292
3. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 5 1 3 3 260
4. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 6 1 4 224
5. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 5 1 206
6. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 2 5 2 1 188
7. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 2 1 182
8. Beata Reguliová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 3 1 5 2 170
9. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1 2 7 1 1 160
10. Barbora Baloghová SKK Budo Havířov CZE 2 2 4 1 156
11. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 3 3 3 2 154
12. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 3 1 2 1 1 143
13. Markéta Klewarová Česká republika CZE 3 2 1 140
14. Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 2 1 1 2 116
15. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 3 1 114
16. Nela Rosvaldová Česká republika CZE 2 2 2 108
17. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4 1 106
18. Nikola Pešádiková Fight Club České Budějovice CZE 2 3 1 2 102
19. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 4 96
20. Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE 2 1 1 1 95
21. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 5 1 2 89
22. Magdalena Frydrychová Česká republika CZE 2 2 1 88
23. Lucie Bukovská Česká republika CZE 1 1 1 1 87
24. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 3 84
25. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 3 1 81
26. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 79
27. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 3 2 76
28. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 1 2 1 1 74
29. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 5 64
29. Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE 6 1 64
31. Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 3 1 62
32. Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE 2 57
33. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 3 56
33. Lucie Kadlecová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 3 56
33. Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE 1 1 1 2 56
33. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 2 3 56
37. Nikola Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 44
38. Michaela Miglová Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 2 40
39. Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 37
40. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 36
41. Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 35
42. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 34
43. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 1 33
44. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 32
45. Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE 3 3 30
46. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 28
46. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 4 2 28
46. Nikol Šídová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 3 1 28
49. Denisa Řehořová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 26
50. Terezie Bartošová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 24

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů