KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 9 2 3 336
2. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 8 3 3 324
3. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 6 1 6 1 2 254
4. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 5 1 246
5. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 4 5 3 2 234
6. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 6 1 4 224
7. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 3 2 212
8. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 2 5 2 1 188
9. Barbora Baloghová SKK Budo Havířov CZE 2 2 4 1 156
10. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 3 1 2 1 1 143
11. Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 1 2 116
11. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1 1 6 1 1 116
13. Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 1 115
14. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 3 1 114
15. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 1 113
16. Eliška Pokorná Champions Team CZE 2 2 1 1 111
17. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 5 2 108
17. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 108
19. Nikola Pešádiková Fight Club České Budějovice CZE 2 3 1 2 102
20. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 4 96
21. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 2 2 2 1 94
22. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 5 2 2 93
23. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 4 1 91
24. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 3 1 89
24. Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE 7 1 1 89
26. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 2 6 88
27. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 2 1 76
28. Lucie Kadlecová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 3 1 61
29. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 3 56
29. Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE 1 1 1 2 56
29. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 2 3 56
32. Nikola Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 1 54
32. Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 2 1 54
34. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 52
35. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 4 3 44
36. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 1 42
37. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 1 41
38. Michaela Miglová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 40
39. Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 37
40. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 36
41. Denisa Řehořová TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 34
42. Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 32
43. Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE 3 3 30
44. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 28
45. Terezie Bartošová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 24
45. Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 24
45. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 24
45. Tereza Kudláčková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 24
45. Eliška Kudrnová SKBU Hostivař CZE 1 24
45. Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 24

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů