KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
194. postup Jakub Černý SK Karate Most CZE 1 12
194. postup Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 12
194. pokles Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
194. pokles Matyáš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
194. pokles Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 1 12
194. pokles Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
194. pokles Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 12
194. postup David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 1 12
194. pokles Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
194. pokles Tomáš Pirkl Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 12
194. pokles Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE 1 12
194. pokles Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 12
194. pokles Jakub Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
194. pokles Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 12
115. pokles Jakub Mikule GRYF z.s. CZE 2 1 11
115. pokles Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 3 11
117. pokles Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 10
117. pokles Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 10
119. pokles Filip Hanáček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 9
119. postup Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 9
121. pokles Matěj Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
121. pokles Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE 1 8
121. pokles Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 8
121. pokles Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 8
121. pokles Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE 1 8
121. pokles Josef Kolařík SKP karate Písek CZE 1 8
121. pokles Jan Kopsa Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
121. pokles Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 8
121. pokles Matyáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 8
121. pokles Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
121. pokles Adam Novotný SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 8
121. pokles Ondřej Peleška KARATEDO Němčice CZE 1 8
121. pokles Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
121. pokles Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 1 8
121. pokles Marek Smolař SC Karate Pardubice CZE 1 8
121. pokles Radek Štefek SKK Budo Havířov CZE 1 8
121. pokles Daniel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
121. pokles Adam Zíka Fight Club České Budějovice CZE 1 8
139. pokles Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
139. pokles Robin Brothánek Fight Club České Budějovice CZE 1 6
139. pokles Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
139. pokles Jan Dlouhý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
139. pokles Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
139. pokles Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
139. pokles Petr Novák SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
139. pokles Kryštof Slavotínek Vakado Kutná Hora CZE 1 1 6
139. pokles Arnošt Šafář TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
139. pokles Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 6
149. pokles David Beneš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
149. pokles Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů