KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
129. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 1 14
129. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 2 1 14
129. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 14
129. Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 14
105. Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
105. Jakub Černý SK Karate Most CZE 1 12
105. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 12
105. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
105. Matyáš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
105. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 1 12
105. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
105. Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 12
105. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 1 12
105. Tomáš Pirkl SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
105. Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE 1 12
105. Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 12
105. Jakub Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
105. Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 12
119. Jakub Mikule GRYF z.s. CZE 2 1 11
119. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 3 11
121. Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 10
121. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 10
123. Filip Hanáček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 9
124. Matěj Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
124. Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE 1 8
124. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 8
124. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 8
124. Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE 1 8
124. Josef Kolařík SKP karate Písek CZE 1 8
124. Jan Kopsa Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
124. Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 8
124. Matyáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 8
124. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
124. Adam Novotný SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 8
124. Ondřej Peleška KARATEDO Němčice CZE 1 8
124. Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
124. Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 1 8
124. Marek Smolař SC Karate Pardubice CZE 1 8
124. Radek Štefek SKK Budo Havířov CZE 1 8
124. Martin Tomek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
124. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
124. Matěj Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
143. Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
143. Robin Brothánek Fight Club České Budějovice CZE 1 6
143. Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
143. Jan Dlouhý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
143. Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
143. Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
143. Petr Novák SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
143. Kryštof Slavotínek Vakado Kutná Hora CZE 1 1 6

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů