KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
194. Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
194. Jakub Černý SK Karate Most CZE 1 12
194. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 12
194. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
194. Matyáš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
194. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 1 12
194. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
194. Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 12
194. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 1 12
194. Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
194. Tomáš Pirkl SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
194. Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE 1 12
194. Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 12
194. Jakub Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
194. Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 12
116. Jakub Mikule GRYF z.s. CZE 2 1 11
116. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 3 11
118. Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 10
118. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 10
120. Filip Hanáček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 9
120. Alex Kirschner Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 9
122. Matěj Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
122. Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE 1 8
122. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 8
122. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 8
122. Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE 1 8
122. Josef Kolařík SKP karate Písek CZE 1 8
122. Jan Kopsa Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
122. Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 8
122. Matyáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 8
122. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
122. Adam Novotný SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 8
122. Ondřej Peleška KARATEDO Němčice CZE 1 8
122. Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
122. Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 1 8
122. Marek Smolař SC Karate Pardubice CZE 1 8
122. Radek Štefek SKK Budo Havířov CZE 1 8
122. Daniel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
139. Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
139. Robin Brothánek Fight Club České Budějovice CZE 1 6
139. Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
139. Jan Dlouhý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
139. Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
139. Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
139. Petr Novák SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
139. Kryštof Slavotínek Vakado Kutná Hora CZE 1 1 6
139. Arnošt Šafář TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
139. Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 6
149. David Beneš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
149. Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: SKIF Prague Open 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů