KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
83. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 1 34
52. Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 1 32
52. Petr Krčmář TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 32
52. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 32
55. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 1 29
56. Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 28
56. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 28
58. Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE 2 2 27
58. Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 27
58. Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 27
61. Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 26
61. Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 2 26
63. Michael Bartoš GRYF z.s. CZE 1 2 24
63. Dan Bělohubek Karate Klub Kyjov CZE 1 24
63. Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 24
63. Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 24
63. Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 24
63. David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 2 24
63. Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 24
63. Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 24
63. Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 24
63. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
73. Pavel Hofmeister Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 1 1 22
73. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 22
75. Radek Barth Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 20
75. Marek Frinta GRYF z.s. CZE 1 1 20
75. Ladislav Husák SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 20
75. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 20
75. Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 2 20
80. Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE 1 1 19
81. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 16
81. Tadeáš Glet SKK Budo Havířov CZE 1 16
81. Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 16
81. Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
81. Lukáš Ingriš SKC Louny CZE 1 1 16
81. Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 16
81. Adam Košek USK Slavia Liberec CZE 1 1 16
81. Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 16
81. Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE 1 16
81. Marislav Šarman Karate Klub Fudoshin CZE 1 16
91. Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 15
91. Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 15
93. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 1 14
93. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 2 1 14
93. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 14
93. Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 14
97. Jakub Černý SK Karate Most CZE 1 12
97. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 12
97. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
97. Matyáš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Generali Cup 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů