KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
78. Petr Krčmář TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 32
78. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 32
53. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 1 29
54. Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 28
54. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 28
56. Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE 2 2 27
56. Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 27
56. postup Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 27
59. pokles Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 26
59. pokles Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 2 26
61. pokles Michael Bartoš GRYF z.s. CZE 1 2 24
61. pokles Dan Bělohubek Karate Klub Kyjov CZE 1 24
61. pokles Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 24
61. pokles Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 24
61. postup Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
61. pokles Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 24
61. pokles David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 2 24
61. pokles Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 24
61. pokles Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 24
61. pokles Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 24
71. pokles Pavel Hofmeister Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 1 1 22
71. pokles Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 22
73. pokles Radek Barth Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 20
73. pokles Marek Frinta GRYF z.s. CZE 1 1 20
73. pokles Ladislav Husák SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 20
73. pokles František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 20
73. pokles Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 2 20
78. pokles Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE 1 1 19
79. pokles Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 16
79. pokles Tadeáš Glet SKK Budo Havířov CZE 1 16
79. pokles Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
79. pokles Lukáš Ingriš SKC Louny CZE 1 1 16
79. pokles Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 16
79. pokles Adam Košek USK Slavia Liberec CZE 1 1 16
79. pokles Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 16
79. pokles Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE 1 16
79. pokles Marislav Šarman Karate Klub Fudoshin CZE 1 16
88. pokles Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 15
88. pokles Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 15
90. pokles Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 1 14
90. pokles Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 2 1 14
90. pokles Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 14
90. pokles Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 14
94. pokles Jakub Černý SK Karate Most CZE 1 12
94. pokles Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 12
94. pokles Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
94. pokles Matyáš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
94. pokles Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 1 12
94. pokles Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
94. pokles Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 12

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů