KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
36. Richard Puffer SKK Budo Havířov CZE 1 24
36. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 24
36. Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE 1 1 24
36. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 24
55. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 2 22
55. Ondřej Filip GRYF z.s. CZE 1 1 22
57. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 20
57. Marek Suchý TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 20
57. Jan Tománek Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 20
57. Adam Zíka Fight Club České Budějovice CZE 2 20
61. Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 16
61. Jan Částka Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 16
61. Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 16
61. Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
61. Josef Kolařík SKP karate Písek CZE 1 16
61. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 16
61. Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 1 16
68. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 14
68. Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 14
70. Patrik Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 12
70. Oldřich Komárek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
70. Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
70. John Nguyen Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
70. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
70. Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
70. Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 12
70. Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
70. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
70. Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
80. Antonín Chudoba GRYF z.s. CZE 2 10
81. Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
81. Petr Krčmář TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
81. Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE 1 8
81. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 8
81. Ondřej Matušek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 8
81. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
81. Daniel Pražák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
81. Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8
81. Štěpán Šebek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
90. Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
90. Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 6
90. Matěj Klíma Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
90. Vadim Mykulin SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
90. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
90. David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
90. Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
97. Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
97. Dominik Ernest ŠSK karate Karviná CZE 1 4
97. Ivan Rybjanský SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
97. Vít Vančura Fight Club České Budějovice CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů