KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
36. Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
36. Petr Jovanovič TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
36. Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE 1 1 24
36. Richard Puffer SKK Budo Havířov CZE 1 24
36. Jakub Schánilec Česká republika CZE 1 24
36. Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE 1 1 24
36. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 24
58. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 2 22
58. Ondřej Filip GRYF z.s. CZE 1 1 22
60. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 20
60. Marek Suchý TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 20
60. Jan Tománek Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 20
60. Adam Zíka Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 20
64. Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 16
64. Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
64. Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 16
64. Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
64. Josef Kolařík SKP karate Písek CZE 1 16
64. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 16
64. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 16
71. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 14
71. Jakub Kounek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 14
71. Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 14
74. Patrik Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 12
74. Oldřich Komárek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
74. Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
74. John Nguyen Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
74. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
74. Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
74. Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 12
74. Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
74. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
83. Antonín Chudoba GRYF z.s. CZE 2 10
84. Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
84. Petr Krčmář TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
84. Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE 1 8
84. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 8
84. Ondřej Matušek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
84. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
84. Daniel Pražák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
84. Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8
84. Štěpán Šebek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
93. Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
93. Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 6
93. Matěj Klíma Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
93. Štěpán Mistoler Fight Club České Budějovice CZE 1 6
93. Vadim Mykulin SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
93. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
93. David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
100. Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů