KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
130. Tadeáš Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
130. Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
130. Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE 1 8
130. Viktor Emanuel Red Dragon Team CZE 1 8
130. Tomáš Frolík Fight Club České Budějovice CZE 1 8
130. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 8
130. Jan Kachyňa Fudoshin Žulová CZE 1 8
130. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
130. Jonas Klimas Gojukan Praha CZE 1 8
130. Josef Kolařík SKP karate Písek CZE 1 8
130. Matěj Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
130. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
130. Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 1 8
130. Mathias Redle SKP karate Písek CZE 1 8
130. Lukáš Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
130. David Šimota Fight Club České Budějovice CZE 1 8
130. Jiří Vrba Champions team z.s. CZE 1 8
118. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 1 7
119. Alex Čoupek Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 6
119. Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE 1 6
119. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 6
119. Tadeáš Glet SKK Budo Havířov CZE 1 6
119. Ondra Liška Tatran Prachatice CZE 1 6
119. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
119. Filip-Akira Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
126. Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 4
126. Jakub Číž SKK Budo Havířov CZE 1 4
126. Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE 1 4
126. Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE 1 4
126. Ondřej Havelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
126. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 1 4
126. Richard Masopust Fight Club České Budějovice CZE 1 4
126. David Mašek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
126. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
126. David Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
126. Dominik Trubianský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
137. Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3
137. Šimon Chloupek TJ karate Třebíč CZE 1 3
137. Vít Kučera L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 3
137. Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 3
137. Vít Pokorný Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3
137. David Vyroubal SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 3
143. Artem Avchinnikov Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2
143. Marek Houser TJ karate Nové Hrady CZE 1 2
143. Alexandros Kosmas Kosmas Team CZE 1 2
143. Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
147. Matěj Kounek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů