KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
33. Milan Jančo SKK Budo Havířov CZE 1 24
33. Lukáš Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
33. Matouš Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 24
33. Ondřej Linc Glaverbel Teplice CZE 1 1 1 24
33. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 2 24
33. postup Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 24
33. pokles Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
58. pokles Tomáš Adamec SKK Budo Havířov CZE 1 1 20
58. pokles Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 1 20
60. pokles Matyáš Brož Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 16
60. pokles Ondřej Filip GRYF z.s. CZE 1 16
60. pokles Daniel Márovec Fight Club České Budějovice CZE 1 16
60. pokles Tomáš Pirkl Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
60. pokles Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 16
60. pokles Ondřej Šmída SKC Sokol Vamberk CZE 1 16
66. postup Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE 1 12
66. pokles Sean Clifton Red Dragon Team CZE 1 1 12
66. pokles Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE 1 12
66. pokles Filip Hemerka Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 12
66. postup Matouš Holek Fight Club České Budějovice CZE 1 12
66. pokles Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 12
66. pokles Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
66. pokles David Smrček SK Karate Most CZE 1 12
74. pokles Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE 1 1 10
75. pokles Martin Adámek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
75. pokles Patrik Brentner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
75. pokles Filip Bubeník Champions Team CZE 1 8
75. pokles Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8
75. pokles Jan Kaška KASR ŽAMBERK CZE 1 8
75. pokles Vojtěch Mazák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
75. pokles Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
75. pokles Adam Panocha Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
75. pokles Lukáš Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
75. pokles Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
75. pokles Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE 1 8
75. pokles Lukáš Váňa Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
75. pokles Jiří Vrba Champions Team CZE 1 8
75. pokles Marián Zelený Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
89. pokles Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
89. pokles Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
89. pokles David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
92. pokles Jiří Dolejší TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
92. pokles Daniel Pešan Karate Klub Chodov CZE 1 4
92. pokles Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE 1 4
92. pokles Ondřej Škrobánek Fudoshin Žulová CZE 1 4
92. pokles Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE 1 4
92. pokles Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
98. pokles Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
98. pokles Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2

Stránka: 2/2
1 | 2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů