KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
18. Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE 5 32
18. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 32
53. Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 30
53. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 30
55. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 28
55. David Rotter Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 1 28
55. Matyáš Tomi SKK Budo Havířov CZE 3 28
58. Tomáš Adamec SKK Budo Havířov CZE 1 2 26
58. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 26
58. David Oprea Fight Club České Budějovice CZE 2 26
61. Patrik Bazoni Champions team z.s. CZE 1 1 24
61. Matyáš Bědroň SKK Budo Havířov CZE 1 24
61. Tadeáš Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 24
61. Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 24
61. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 24
61. Milan Jančo SKK Budo Havířov CZE 1 24
61. Ondřej Linc Glaverbel Teplice CZE 1 1 1 24
61. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 2 24
61. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
70. Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 20
70. Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 20
72. Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 19
72. Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 19
74. Matyáš Brož SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 16
74. Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE 2 1 16
76. Sean Clifton Red Dragon Team CZE 1 1 12
76. Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE 1 12
76. Štěpán Jáchym TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
76. Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 12
76. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
76. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
76. David Smrček Sportovní klub Karate Most CZE 1 12
83. Tomáš Beránek KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 9
84. Filip Bubeník Champions team z.s. CZE 1 8
84. Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8
84. Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
84. Adam Panocha Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
84. Lukáš Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
84. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
84. Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE 1 8
84. Lukáš Váňa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
84. Matyáš Vařil SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 8
84. Jiří Vrba Champions team z.s. CZE 1 8
84. Marián Zelený Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
95. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
95. Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
95. Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
95. Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
95. David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
95. Kristián Sysel TJ Karate České Budějovice CZE 1 6

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů