KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 30
52. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 28
52. David Rotter Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 1 28
52. Matyáš Tomi SKK Budo Havířov CZE 3 28
55. Tomáš Adamec SKK Budo Havířov CZE 1 2 26
55. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 26
57. Patrik Bazoni Champions team - Chodov CZE 1 1 24
57. Matyáš Bědroň SKK Budo Havířov CZE 1 24
57. Tadeáš Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 24
57. Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 24
57. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 24
57. Milan Jančo SKK Budo Havířov CZE 1 24
57. Ondřej Linc Glaverbel Teplice CZE 1 1 1 24
57. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 2 24
57. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
66. Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 20
66. Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 20
68. Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice CZE 1 1 19
69. Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 18
69. Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 18
71. Matyáš Brož SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 16
71. Igor Hurban TJ karate Třebíč CZE 2 1 16
73. Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 15
74. David Oprea Fight Club České Budějovice CZE 1 14
75. Sean Clifton Red Dragon Team CZE 1 1 12
75. Aleš Erhart Fight Club České Budějovice CZE 1 12
75. Šimon Kroček Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 12
75. Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 12
75. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
75. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
75. David Smrček SK Karate Most CZE 1 12
82. Tomáš Beránek Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 9
83. Filip Bubeník Champions team - Chodov CZE 1 8
83. Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8
83. Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
83. Adam Panocha Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
83. Lukáš Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
83. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
83. Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE 1 8
83. Lukáš Váňa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
83. Matyáš Vařil Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 8
83. Jiří Vrba Champions team - Chodov CZE 1 8
83. Marián Zelený Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
94. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
94. Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
94. Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
94. David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
94. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
99. Jiří Dolejší TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
99. Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů