KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 7 3 5 3 320
2. Linda Vojáčková KK Lichnice CZE 9 2 1 3 302
3. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 3 6 4 1 1 275
4. Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE 5 3 1 236
5. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 4 4 2 1 196
6. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 4 5 156
7. postup Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE 2 7 132
8. pokles Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 3 124
9. pokles Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE 3 1 1 106
10. pokles Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 100
11. pokles Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 5 3 1 99
12. postup Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 4 3 98
13. pokles Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 1 92
14. Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 3 2 80
15. Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE 1 2 2 1 65
16. Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE 2 4 64
17. Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE 5 1 1 63
18. Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 3 58
19. Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 54
20. Žaneta Bělecká Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 2 1 52
21. Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 2 51
22. Natálie Orlická SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 2 46
23. Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 1 2 45
24. Barbora Baloghová SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 40
24. Michaela Cirklová Fight Club České Budějovice CZE 2 40
24. Valentina Vítů Karate České Budějovice CZE 1 2 40
27. Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 36
27. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 36
29. Andrea Stuchlíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 34
29. Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 2 34
31. Nela Kordíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 32
32. postup Sofie Bambasová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 28
33. pokles Adéla Krátká KCK Team CZE 1 1 1 24
33. pokles Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 24
35. pokles Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 20
35. pokles Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE 1 20
37. pokles Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 1 19
38. pokles Diana Fantová GRYF Liberec CZE 2 16
38. pokles Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
38. pokles Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 16
41. pokles Eliška Niemczyková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 14
42. pokles Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 12
42. postup Anna Kazdová SKK Shotokan Liberec CZE 1 12
42. pokles Valerie Anna Kuncová Karate České Budějovice CZE 1 12
42. pokles Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
46. pokles Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE 1 10
47. pokles Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
47. pokles Amálie Ondroušková Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 8
47. pokles Lucie Paterová Red Dragon Team CZE 1 8
47. pokles Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE 1 8

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2016 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů