KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 8 1 10 388
2. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 7 3 5 3 320
3. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 3 6 3 1 262
3. Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 5 2 6 3 262
5. Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 2 2 3 246
6. Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 3 2 176
7. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 3 5 2 160
8. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 1 156
9. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 2 152
10. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 3 5 148
11. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 1 2 1 136
12. Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 2 2 3 116
13. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 112
14. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 1 106
15. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 100
15. Viktorie Schrbená KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 2 1 1 100
17. Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 1 92
18. Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 3 88
18. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 3 4 1 88
20. Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 76
21. Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 1 73
22. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 2 72
23. Tereza Miková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 3 1 70
24. Natálie Orlická SKK Budo Havířov CZE 2 2 2 66
25. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 5 2 1 65
26. Adéla Lerche KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 3 60
26. Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 60
28. Kateřina Jirsová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 3 58
29. Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 2 1 55
30. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 54
31. Žaneta Bělecká KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 2 1 52
31. Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 52
33. Barbora Pražanová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 47
34. Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 1 46
35. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 2 45
36. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 44
36. Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 1 44
38. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 1 1 43
39. Barbora Baloghová SKK Budo Havířov CZE 1 1 40
39. Michaela Cirklová Fight Club České Budějovice CZE 2 40
39. Lea Kořínková Karate Vision Praha CZE 2 1 40
39. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 40
43. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 38
43. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 38
45. Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
45. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 36
45. Eliška Perníková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 36
48. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 34
48. Andrea Stuchlíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 34
48. Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 2 34

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů