KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
131. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
131. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 8
131. Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
131. Denis Duškevič VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
131. Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
131. Dalibor Krejčí Shotokan karate club Louny CZE 1 8
131. Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
131. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
131. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
131. Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
131. David Nový KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
131. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
131. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
131. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 3 8
131. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
131. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 8
131. Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
131. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 8
131. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
131. Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 1 8
131. Filip Vít SHOBU Academy CZE 1 8
131. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 8
131. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
74. Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 7
75. David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
75. Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
75. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
75. Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
75. Jakub Michálek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 6
75. Petr Müller VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 6
75. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 1 6
75. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
75. Lukáš Tatar USK Slavia Liberec CZE 1 1 6
75. Jan Tůma KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 6
85. Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE 1 4
85. Adam Bystroň SKK Budo Havířov CZE 1 4
85. Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4
85. David Čelák USK Slavia Liberec CZE 1 4
85. Filip Dolíška Baník Havířov CZE 1 4
85. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
85. Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4
85. Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4
85. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
85. David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
85. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 4
85. Jiří Hůrka SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
85. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
85. Matyáš Kafka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
85. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
85. André Križanec TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů