KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 116
2. Jan Šourek GRYF z.s. CZE 1 2 93
3. Václav Korch TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 92
4. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 6 78
5. Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
6. Tobiáš Bubeník BUDO KAN, z.s. CZE 1 48
6. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 48
6. David Šimota Fight Club České Budějovice CZE 1 48
9. Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 44
10. Dmytro Golovin TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 40
10. Luboš Hrazdír KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 40
10. David Vuong-minh-duc SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 2 40
13. František Kabourek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2 1 36
13. Damian Ona TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 36
15. Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 34
16. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 1 32
16. Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 1 32
16. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 1 32
16. Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE 1 1 32
20. Matouš Folwarczny ŠSK karate Karviná CZE 2 1 30
21. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 28
22. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 26
22. Štěpán Stehlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 26
24. Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE 1 25
25. Martin Enev SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
25. Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE 2 24
25. David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 24
25. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 24
25. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 24
25. Vilém Pešl TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
25. Petr Podrábský Česká republika CZE 1 24
25. Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 24
25. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 24
25. Matyáš Tomi SKK Budo Havířov CZE 1 24
25. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
36. Hynek Salač Champions team z.s. CZE 1 1 1 22
36. Jakub Wohlrab KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 22
38. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 20
38. Daniel Hluchý Champions team z.s. CZE 3 20
38. Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE 2 1 20
38. Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 20
42. Jan Jabůrek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3 18
42. Matyáš Vařil SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 18
44. David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 17
44. Adam Topinka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 1 17
46. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
46. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 16
46. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 16
46. Denis Dudáš Baník Havířov CZE 1 1 16
46. Pavel Hofmeister Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2024
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů