KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 6 78
2. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 48
3. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 40
4. František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 1 36
5. Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 34
6. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 1 32
6. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 1 32
6. Gleb Eremenko Česká republika CZE 1 1 32
9. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 28
10. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 26
11. Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE 2 24
11. David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 24
11. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 24
11. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 24
11. Petr Podrábský Česká republika CZE 1 24
11. Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
11. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 24
11. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
19. Jakub Wohlrab Sport Relax CZE 1 1 22
20. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 20
20. Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE 2 1 20
20. Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 20
23. Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 18
24. David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 17
25. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
25. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 16
25. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 16
25. Denis Dudáš Baník Havířov CZE 1 1 16
25. Pavel Hofmeister Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
25. Radek Krucký Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
25. Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
25. Nikolas Mišík TJ KARATE Praha CZE 1 16
25. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
25. Jakub Schánilec Česká republika CZE 1 16
25. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
36. Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 14
36. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 14
38. Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 12
38. Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
38. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
38. Daniel Sviták Karate Vision Praha CZE 1 12
38. Tomáš Škorpík SKK Budo Havířov CZE 1 12
38. Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 12
44. Jiří Bosák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 11
45. Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 10
45. Jan Hendrych USK Slavia Liberec CZE 2 10
45. Robert Šarocký Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 10
45. Adam Valčík Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 10
49. Tomáš Pánek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 9
50. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 2 8

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů