KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 5 1 68
2. Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 1 1 62
3. Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 4 44
4. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 40
4. Filip Kovařík Red Dragon Team CZE 1 1 40
6. Filip Dolíška Baník Havířov CZE 3 1 1 36
7. Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 30
8. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 28
9. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
9. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
9. Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 24
9. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 24
13. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 22
14. Jan Mikeska Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 1 20
15. Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 18
16. Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 16
16. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 16
16. Daniel Hnyk Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 16
16. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 2 16
16. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4 16
16. Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 16
16. Tomáš Prošek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
23. Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 1 14
23. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 14
25. David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 13
26. Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 12
26. Jan Holub Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 12
26. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 12
29. Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 10
29. Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 10
29. Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 10
29. Martin Zelenka Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 10
33. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 1 8
33. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 8
33. Jiří Kejklíček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
33. Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
33. Tomáš Pánek TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
33. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 1 8
33. Jaroslav Prais GRYF z.s. CZE 1 8
33. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 8
33. Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
33. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 8
33. Patrik Tran SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
44. Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 7
45. Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 6
45. Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 6
45. Filip Ponikelský SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
48. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 5
49. Lukáš Khajl Ned Hockey Nymburk CZE 1 4
49. Jan Kiša VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů