KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
205. postup Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 3
205. postup Filip Hanáček K4 Hodonín CZE 1 3
205. postup Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3
205. postup Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3
205. postup Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE 3
205. postup Jakub Kostruh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3
205. pokles Denny Kulich SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
205. pokles Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
205. postup Jakub Mareček TJ Karate České Budějovice CZE 3
205. pokles Moritz Mlenský SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
205. pokles Jan Netušil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
205. postup The Vuong Daniel Nguyen SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
205. pokles Timmy Nguyen Tien Thanh Kobra Kladno CZE 1 3
205. pokles Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 1 3
205. pokles Jan Rottenborn Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
205. pokles Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3
205. postup Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3
205. pokles Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
169. pokles Bohdan Bandy Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
169. pokles Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
169. postup Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
169. pokles Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
169. pokles Filip Dufek Karate Klub Kyjov CZE 1 2
169. postup Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE 2
169. pokles Šimon Gluck Budó škola KK Písek CZE 1 2
169. postup Jakub Hammerschmied SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
169. postup Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
169. pokles Aleš Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
169. pokles David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 1 2
169. pokles Josef Koskuba SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
169. pokles Dalibor Krejčí Shotokan karate club Louny CZE 1 2
169. postup Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2
169. pokles Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2
169. pokles Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
169. pokles Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
169. postup Lukáš Musil SPORT UNION, z. s. CZE 2
169. pokles Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
169. postup Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
169. pokles Ladislav Novák Sokol Nymburk CZE 1 2
169. pokles Robert Palička KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
169. pokles Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
169. postup Jan Růžička SPORT UNION, z. s. CZE 2
169. pokles Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
169. postup Petr Severa SPORT UNION, z. s. CZE 2
169. pokles David Smudek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
169. pokles Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE 2
169. pokles Aleš Ševčík Karate klub Odry, z.s. CZE 1 2
169. pokles Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 2
169. pokles Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
169. pokles Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů