KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
5. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
5. Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
5. Jan Šourek GRYF z.s. CZE 1 4
154. Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3
154. Josef Fečo SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
154. Adam Frinta SKP karate Písek CZE 1 3
154. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 3
154. Filip Hanáček K4 Hodonín CZE 1 3
154. Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3
154. Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3
154. Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE 3
154. Jakub Kostruh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3
154. Denny Kulich SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
154. Matyáš Malý Česká republika CZE 1 3
154. Jakub Mareček TJ Karate České Budějovice CZE 3
154. Moritz Mlenský SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
154. Jan Netušil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
154. The Vuong Daniel Nguyen SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
154. Timmy Nguyen Tien Thanh Kobra Kladno CZE 1 3
154. Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 1 3
154. Jan Rottenborn Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
154. Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3
154. Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3
154. Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
175. Bohdan Bandy Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
175. Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
175. Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
175. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
175. Filip Dufek Karate Klub Kyjov CZE 1 2
175. Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE 2
175. Šimon Gluck Budó škola KK Písek CZE 1 2
175. Jakub Hammerschmied SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
175. Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
175. Aleš Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
175. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 1 2
175. Josef Koskuba SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
175. Dalibor Krejčí Shotokan karate club Louny CZE 1 2
175. Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2
175. Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2
175. Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
175. Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
175. Lukáš Musil SPORT UNION, z. s. CZE 2
175. Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
175. Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
175. Ladislav Novák Sokol Nymburk CZE 1 2
175. Robert Palička KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
175. Petr Peterka SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
175. Jan Růžička SPORT UNION, z. s. CZE 2
175. Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
175. Petr Severa SPORT UNION, z. s. CZE 2

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů