KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
5. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
5. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
5. Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
5. Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
5. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
5. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 1 4
5. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 4
5. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
5. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
5. Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
5. Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4
162. Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3
162. Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE 3
162. Josef Fečo SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
162. Adam Frinta SKP karate Písek CZE 1 3
162. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 3
162. Filip Hanáček K4 Hodonín CZE 1 3
162. Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3
162. Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3
162. Jakub Kostruh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3
162. Denny Kulich SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
162. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
162. Jakub Mareček TJ Karate České Budějovice CZE 3
162. Moritz Mlenský SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
162. Jan Netušil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
162. The Vuong Daniel Nguyen SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
162. Timmy Nguyen Tien Thanh Kobra Kladno CZE 1 3
162. Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 1 3
162. Jan Rottenborn Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
162. Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 3
162. Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
182. Bohdan Bandy Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
182. Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
182. Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
182. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
182. Filip Dufek Karate Klub Kyjov CZE 1 2
182. Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE 2
182. Šimon Gluck Budó škola KK Písek CZE 1 2
182. Jakub Hammerschmied SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
182. Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
182. Aleš Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
182. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2
182. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 2
182. Josef Koskuba SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
182. Dalibor Krejčí Shotokan karate club Louny CZE 1 2
182. Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2
182. Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2
182. Filip Macek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
182. Matěj Malčík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2
182. Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 2

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů