KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
158. Antonín Horad Karate Vision Praha CZE 1 3 14
158. Luboš Hrazdír KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 14
158. David Oprea Fight Club České Budějovice CZE 1 1 14
158. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 14
105. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 13
106. Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 12
106. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 12
106. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 2 12
106. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 3 12
106. Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE 2 12
106. Renat Tokariev TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
106. Kimi Zita SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 12
113. Richard Harasztia SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 11
113. Milan Maršoun SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 11
113. Josef Petráček KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 11
113. Tomáš Stříbrný Champions team z.s. CZE 1 11
117. Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE 1 10
117. Jan Hájek Karate Klub Kyjov CZE 1 10
117. Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 10
120. Mikuláš Beneš Sport Karate Shotokan Karlovy Vary, z. s. CZE 1 9
120. Tomáš Hejl TJ Karate České Budějovice CZE 1 9
120. Štěpán Kunc KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 9
120. Sebastian Noštinský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 9
120. Petr Ryšánek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 9
120. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 9
126. Marek Boura GRYF z.s. CZE 1 8
126. Ondřej Čermák KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
126. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 8
126. Jakub Ferad SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 8
126. Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE 1 8
126. Jan Křesálek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
126. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 8
126. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
126. Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8
126. Dinh-quan Minh Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
126. Tobias Nagy Škola bojových umění Narama CZE 1 8
126. Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
126. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 3 8
126. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
126. Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
126. Pavel Staso GRYF z.s. CZE 1 8
126. Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 8
126. Anh Hoang Tran SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
126. Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2 8
126. Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 8
126. Michael Weinbrenner L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 8
126. Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
148. František Bauer Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 7
148. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 1 7
148. Jan Kyzek TJ Karate České Budějovice CZE 1 7

Stránka: 3/8
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2024
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů