KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
32. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
32. Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 8
32. Pavel Staso GRYF z.s. CZE 1 8
32. Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 8
32. Anh Hoang Tran SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
32. Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2 8
32. Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 8
32. Michael Weinbrenner L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 8
32. Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
110. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 1 7
111. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 2 6
111. Martin Enev Česká republika CZE 2 6
111. Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
111. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 6
111. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
111. Adam Friml SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
111. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 6
111. Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 6
111. Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6
111. Radim Navarra Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 6
111. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 6
111. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 6
111. Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 6
124. Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE 5
124. Petr Mráz Karate Vision Praha CZE 2 5
126. David Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
126. Lukáš Dostál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
126. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 2 4
126. Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
126. Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 4
126. Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
126. Jiří Husák SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
126. Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 4
126. Tomáš Kačmar USK Slavia Liberec CZE 1 4
126. Jan Kopsa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
126. Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE 4
126. Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
126. Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
126. Miroslav Mlčoch Karate Klub Kyjov CZE 1 4
126. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 4
126. František Novotný Karate Vision Praha CZE 1 4
126. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
126. Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 4
126. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
126. Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
126. Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
126. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
126. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 1 4
126. Jakub Schánilec Česká republika CZE 1 4
126. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů