KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
73. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 10
73. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 10
103. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
103. Eliška Krobová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 9
103. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 9
106. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
106. Anežka Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 8
106. Aneta Hurbanová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
106. Veronika Janů SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 8
106. Iva Klvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
106. Liliana Mihalcsaková VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
106. Klára Pijáková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 8
106. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
106. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 2 8
106. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
106. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 8
106. Pavlína Svobodová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
106. Karolína Škrabalová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
106. Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 8
106. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 8
106. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 2 8
122. Eliška Gubíková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 7
122. Anna Harries GRYF z.s. CZE 1 1 7
122. Liliana Simpson Fight Club České Budějovice CZE 1 7
125. Nikola Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
125. Veronika Bohuslavová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 6
125. Nela Červená SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
125. Eliška Donátová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
125. Magdaléna Fuková TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
125. Sofie Hnátková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
125. Adéla Hrajnohová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 6
125. Františka Kašparová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6
125. Viktorka Mašková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
125. Dorotka Pavelková KARATE Havířov CZE 1 6
125. Ellen Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 6
125. Klára Stratilová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 6
125. Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 6
125. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
125. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
125. Lucie Vyhnalová Karate Vision Praha CZE 2 6
141. Karolína Francová Karate-Do Shotokan-ryu Sokolov CZE 1 5
141. Kamila Tranová Karate Klub Kyjov CZE 5
141. Hana Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 5
144. Kateřina Háková GRYF z.s. CZE 1 4
144. Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
144. Tereza Hlásná GRYF z.s. CZE 1 4
144. Laura Hořínková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
144. Berenika Huttová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
144. Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
144. Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů