KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
61. Viktorka Mašková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
61. Ellen Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 6
61. Klára Stratilová Sport Relax CZE 1 6
61. Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 6
61. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
61. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
61. Lucie Vyhnalová Karate Vision Praha CZE 2 6
108. Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 5
108. Hana Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 5
110. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 4
110. Berenika Huttová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
110. Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
110. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
110. Aneta Le Champions Team CZE 1 4
110. Marija Lytvynysynová KC Dragons Rosice CZE 1 4
110. Lenka Machalová Karate Vision Praha CZE 1 4
110. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 1 4
110. Eva Otrubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
110. Nikola Pešádiková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
110. Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
110. Helena Přechová Sport Úvaly CZE 1 4
110. Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
110. Helena Svatková Sokol Nymburk CZE 1 4
110. Kateřina Štecová Champions Team CZE 1 4
110. Eva Švubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
110. Zuzana Tekely Champions Team CZE 1 4
110. Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 4
110. Nela Vašková Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 4
110. Karolína Voženílková Red Dragon Team CZE 1 4
130. Diana Fantová GRYF z.s. CZE 1 3
130. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
130. Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3
130. Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE 1 3
130. Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
130. Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
130. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3
130. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 3
130. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
130. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 3
130. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 3
141. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
141. Yevgeniia Bulygina SK Trial CZE 1 2
141. Aneta Cimbotová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
141. Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
141. Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2
141. Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
141. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
141. Kateřina Heřmanová SKBU Hostivař CZE 1 2
141. Tereza Chroustová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
141. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů