KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
64. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 2 8
102. Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 2 7
102. Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 7
104. Nikola Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
104. Veronika Bohuslavová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
104. Eliška Donátová SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
104. Magdaléna Fuková TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
104. Adéla Hrajnohová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 6
104. Františka Kašparová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6
104. Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 6
104. Viktorka Mašková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
104. Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE 2 6
104. Ellen Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 6
104. Klára Stratilová Sport Relax CZE 1 6
104. Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 6
104. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
104. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
104. Lucie Vyhnalová Karate Vision Praha CZE 2 6
119. Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 5
119. Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE 1 5
119. Hana Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 5
122. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 4
122. Berenika Huttová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
122. Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
122. Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4
122. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
122. Aneta Le Champions team - Chodov CZE 1 4
122. Marija Lytvynysynová KC Dragons Rosice CZE 1 4
122. Lenka Machalová Karate Vision Praha CZE 1 4
122. Eva Otrubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
122. Nikola Pešádiková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
122. Klára Pošmurová Champions team - Chodov CZE 4
122. Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
122. Helena Přechová Sport Úvaly CZE 1 4
122. Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE 1 4
122. Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
122. Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE 4
122. Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE 1 4
122. Helena Svatková Sokol Nymburk CZE 1 4
122. Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE 1 4
122. Eva Švubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
122. Zuzana Tekely Champions team - Chodov CZE 1 4
122. Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 4
122. Nela Vašková Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 4
122. Eliška Vilímková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 4
122. Karolína Voženílková Red Dragon Team CZE 1 4
122. Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
148. Diana Fantová GRYF z.s. CZE 1 3
148. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
148. Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů