KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
60. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 27
52. Valeria Kuzněcová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 24
52. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 24
52. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2 24
52. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 1 24
56. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 23
57. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 22
58. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 3 21
59. Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE 2 20
59. Nikola Kunertová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 20
59. Natálie Lukáčová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 20
59. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 20
63. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 1 1 19
64. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 18
64. Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 18
64. Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 3 18
67. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
67. Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 1 16
67. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 16
67. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 16
71. Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
71. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 14
71. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 14
71. Anežka Kitzlerová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 14
71. Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE 3 14
76. Zuzana Křenková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 13
76. Andrea Lebdušková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 13
76. Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 13
79. Aneta Bidrmanová HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 12
79. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
79. Kateřina Janíková Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 12
79. Aneta Kubešová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 12
79. Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 12
84. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 10
84. Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE 3 10
84. Eliška Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 10
84. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 10
84. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 10
89. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
89. Eliška Krobová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 9
89. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 9
92. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
92. Aneta Hurbanová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
92. Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 8
92. Liliana Mihalcsaková VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
92. Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE 3 8
92. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
92. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 2 8
92. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
92. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 8

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů