KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 6 1 260
2. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 1 212
3. Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 4 1 2 208
4. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 4 1 164
5. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 2 1 86
6. Kateřina Sotonová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 1 84
7. Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3 1 70
8. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 60
8. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 1 60
10. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 1 56
11. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 52
12. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 1 49
13. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 48
13. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 48
15. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 40
15. Veronika Hrůzová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 40
15. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 40
18. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 36
19. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 16
19. Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
21. Barbora Farkasová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 12
22. Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6



Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů