KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
104. Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE 3 1 30
52. Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 28
53. Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE 1 24
53. Adéla Havelková Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 24
53. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
53. Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE 2 24
53. Anna Lojdová Champions team - Chodov CZE 1 24
53. Natálie Pecková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 24
53. Tereza Pěstová Česká republika CZE 1 24
53. Hana Skalíková SKK Budo Havířov CZE 2 1 24
53. Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 2 24
53. Dominika Šťastná KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 24
53. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
64. Barbora Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 2 22
65. Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE 2 1 20
65. Lucie Krátká Ned Hockey Nymburk CZE 2 1 20
65. Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 20
68. Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 18
68. Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 18
70. Denisa Bošanská TJ karate Nové Hrady CZE 1 16
70. Lucie Novotná CZE 1 1 16
70. Eliška Paulíčková Karate Polička CZE 1 16
70. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 16
70. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 16
75. Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 15
76. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 14
76. Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 14
78. Lucie Danielová Sokol karate Tišnov CZE 1 12
78. Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
78. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
78. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 12
78. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
78. Gabriela Vávrová Schick Ryu Praha CZE 1 1 12
78. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 12
85. Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 10
86. Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
87. Michaela Budajová Champions team - Chodov CZE 1 8
87. Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
87. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
87. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
87. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
87. Kateřina Kubešová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
87. Andrea Lochschmidtová Champions team - Chodov CZE 1 8
87. Eva Radová Karate Horažďovice CZE 1 8
87. Lucie Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
87. Lenka Skalíková SKK Budo Havířov CZE 1 8
97. Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
97. Pavla Šormová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
99. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
99. Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů