KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 9 4 1 437
2. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 8 1 332
3. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 7 2 3 3 1 293
4. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 4 2 224
5. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 5 2 1 216
6. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 3 5 3 212
7. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 4 2 1 1 193
7. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 1 193
9. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 5 4 1 177
10. Lucie Benešová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 3 2 1 176
10. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 2 3 3 176
12. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 5 2 1 2 170
13. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 1 166
13. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 3 2 1 166
15. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 2 164
16. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 3 1 2 1 162
17. Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 2 1 1 160
18. Šárka Burýšková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 5 2 156
19. Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 3 1 148
20. Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 2 3 1 146
21. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 2 2 3 114
22. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6 104
23. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 5 4 100
24. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 1 92
25. Veronika Hrůzová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 3 1 1 88
26. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 1 4 1 77
27. Anna Harries GRYF z.s. CZE 1 3 1 1 73
28. Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 3 3 3 72
28. Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE 2 72
30. Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 2 1 2 66
31. Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 1 2 1 60
31. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 3 60
33. Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 4 1 1 57
34. Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 2 56
34. Klára Kostelníčková SKK Budo Havířov CZE 2 1 56
34. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 56
37. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 2 1 54
38. Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 2 53
39. Liliana Koporcová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2 52
39. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 52
41. Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 1 2 50
42. Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE 4 1 48
43. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 2 1 45
44. Michaela Klusáčková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 1 44
44. Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE 1 2 44
44. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 44
47. Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 2 42
47. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 42
49. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 40
50. Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 38

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů