KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE 10 1 4 1 537
2. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 8 2 4 3 1 337
3. Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE 6 3 1 310
4. Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE 4 6 3 1 286
5. Sabina Forstová TARO KAN CZE 4 4 2 236
5. Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE 5 2 2 236
7. Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE 4 3 5 1 226
8. Julie Nováková Karate-do Litomyšl CZE 4 2 2 1 220
9. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE 5 1 2 2 1 214
10. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE 4 1 2 1 1 209
11. Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE 2 3 3 1 186
12. Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 3 2 2 184
12. Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE 3 1 3 184
14. Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 5 2 180
15. Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 5 2 1 2 170
16. Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 3 3 3 134
17. Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 6 5 116
17. Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE 3 1 4 2 116
19. Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 7 112
20. Veronika Hrůzová SKBU Hostivař CZE 3 2 1 96
21. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 89
22. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 1 4 1 77
23. Michala Kamenická TJ Sokol Stěžery CZE 1 3 72
23. Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE 1 5 72
25. Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 2 2 68
26. Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE 1 4 1 64
27. Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE 3 4 1 2 62
28. Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 1 2 1 60
28. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 3 60
30. Iva Hofmanová KCK Team CZE 1 3 2 58
31. Klára Kostelníčková SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 1 56
32. Michaela Klusáčková SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 2 52
32. Liliana Koporcová Šin-mu Hodonín CZE 1 2 52
34. Barbora Škorpilová KCK Team CZE 1 1 2 1 50
34. Andjela Vitas Kabu Praha CZE 2 1 2 50
36. Hana Skalíková SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 2 1 48
37. Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE 1 2 44
38. Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE 2 1 2 40
38. Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE 1 1 40
40. Barbora Čihulová SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 2 38
40. Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE 2 2 38
42. Kristýna Čápová TARO KAN CZE 3 1 1 36
43. Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 2 34
44. Michaela Budajová Champions Team CZE 1 1 32
44. Veronika Jakubů Champions Team CZE 2 32
44. Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE 1 1 2 32
44. Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 1 32
48. Tereza Červená Slavia TU Liberec CZE 1 24
48. Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 24
48. Adéla Havelková Sokol Sadská CZE 1 1 24

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů