KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 11 3 2 560
2. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 8 1 344
3. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 7 2 296
4. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 3 4 2 240
5. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 6 1 2 228
6. Veronika Konášová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 4 1 4 1 209
7. Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 3 1 172
8. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 1 1 149
9. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 5 2 144
10. Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 141
11. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 3 1 132
11. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 3 1 132
13. Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 2 2 104
13. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 3 104
15. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 100
16. Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE 2 84
17. Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 1 80
18. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 2 1 1 77
19. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 3 76
19. Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 1 76
19. Hana Ulíková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 3 76
22. Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 74
23. Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 72
24. Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 68
25. Kristýna Ištvánfyová ŠSK karate Karviná CZE 2 2 64
25. Krystýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE 2 1 64
27. Kateřina Procházková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 60
27. Tereza Vohradníková KC Žatec CZE 1 1 2 60
29. Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 56
30. Kateřina Háková GRYF z.s. CZE 1 2 52
30. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 52
30. Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 52
30. Linda Srchová TJ Karate České Budějovice CZE 4 52
34. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 2 48
34. Šárka Kučerová Karate Polička CZE 2 48
34. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 1 1 2 48
34. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 48
38. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 46
39. Sára Čanigová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 1 44
39. Pavla Mezzeiová Champions team z.s. CZE 1 1 44
41. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 42
42. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 40
42. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 40
42. Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE 2 1 40
42. Leona Ondrouchová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 3 40
46. Lucie Paterová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 36
46. Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE 3 36
48. Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE 1 1 33
49. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 32
50. Kateřina Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE 2 24

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů