KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 7 3 4 4 336
2. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 5 2 2 2 254
3. Igor Kibrik Česká republika CZE 5 1 1 249
4. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 2 5 1 1 229
5. Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 4 1 228
6. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 5 1 1 1 207
7. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 3 200
8. Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 2 1 182
9. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 6 1 176
10. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 2 152
11. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 3 1 148
11. Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 3 6 2 148
13. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 3 3 144
14. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 3 116
15. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 1 1 110
16. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 1 104
16. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 1 1 104
18. Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 1 1 100
19. Michael Jahelka Česká republika CZE 2 1 1 98
19. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 3 1 98
21. Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE 1 3 1 2 96
21. Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE 3 2 96
23. Petr Švarc TJ Karate Praha CZE 1 3 2 1 94
24. Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE 2 1 1 92
25. Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 2 1 84
25. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 2 84
27. Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE 1 2 2 80
28. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 2 2 76
28. Marton Lozsi SKBU Hostivař CZE 1 1 1 76
30. Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 4 74
30. Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 1 74
30. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 1 3 2 74
33. Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 2 72
33. Ondřej Jakubec SKC Sokol Vamberk CZE 1 2 2 72
35. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 1 70
36. Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE 1 3 2 68
37. David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 4 66
38. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 4 64
38. Adam Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 1 64
40. Jakub Novotný Sport Relax CZE 1 1 1 60
41. Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE 1 2 56
42. Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 1 1 52
42. Oliver Simon SKBU Hostivař CZE 4 52
44. Martin Šilhavý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 3 50
45. Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 48
45. David Hons Chotěboř CZE 2 48
45. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 2 1 48
45. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 1 48
45. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 48
45. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 1 3 2 48

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů