KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Tomáš Pleva KK Lichnice CZE 7 3 4 4 336
2. Petr Urbanec KK Lichnice CZE 5 2 2 2 254
3. Igor Kibrik Česká republika CZE 5 1 1 249
4. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 2 5 1 1 229
5. Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE 4 1 4 1 228
6. Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE 5 1 1 1 207
7. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan CZE 3 3 200
8. Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 2 2 1 182
9. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 6 1 176
10. Tomáš Hermann Karate České Budějovice CZE 2 3 2 152
11. Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE 4 3 6 2 148
12. Jan Šrámek KCK Team CZE 2 3 3 144
13. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 3 116
14. Matěj Cvrk SK Kamiwaza karate CZE 3 1 1 110
15. Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE 1 2 1 1 104
16. Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan CZE 1 2 2 1 1 100
17. Michael Jahelka Česká republika CZE 2 1 1 98
18. Ondřej Dvořák SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 3 1 2 96
18. Silvestr Hirner Karate Havířov CZE 3 2 96
20. Petr Švarc TJ Karate Praha CZE 1 3 2 1 94
21. Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE 2 1 1 92
22. Dominik Majera SKBU Trutnov CZE 2 3 88
23. Josef Černík Sokol Sadská CZE 1 2 1 84
23. Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 84
25. Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE 1 2 2 80
26. Marton Lozsi SKBU Hostivař CZE 1 1 1 76
27. Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3 4 74
27. Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE 1 3 1 74
27. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 1 3 2 74
30. Ladislav Bárta Karate České Budějovice CZE 1 1 2 2 72
31. Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE 2 1 68
31. Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE 1 3 2 68
33. David Lín SK Kamiwaza karate CZE 1 1 4 66
34. Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 1 4 64
34. Adam Salajka Šin-mu Hodonín CZE 1 1 1 64
36. Jakub Novotný Sport Relax CZE 1 1 1 60
37. Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE 1 2 56
38. Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE 1 3 1 1 52
39. Martin Šilhavý SK Kamiwaza karate CZE 3 3 50
40. Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE 2 48
40. David Hons Chotěboř CZE 2 48
40. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 2 1 48
40. Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE 1 48
40. Robert Svoboda ŠSK Karate Karviná CZE 1 3 2 48
40. Tomáš Šíma KC Podbořany CZE 2 1 48
46. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan CZE 1 2 1 46
47. Jan Abraham SKBU Hostivař CZE 1 1 44
47. Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 44
49. Jakub Szewieczek KK Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 42
50. Lukáš Jílek Champions Team CZE 1 1 40

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů