KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
18. Filip Trifanov Karate Velké Meziříčí CZE 1 1 12
102. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 10
102. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 1 10
104. Martin Adamec L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 8
104. Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE 1 8
104. Viliam Gago TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 8
104. Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 8
104. Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE 2 8
104. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 8
104. Tomáš Ondračka TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 8
104. Jan Rudolfský Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
104. Vojtěch Slavík Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
104. Vladimír Švec ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 8
104. Vít Urban SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
104. Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
104. Lukáš Vilt Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
104. Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
104. Tomáš Wojtowicz KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
119. Patrik Kolín GRYF z.s. CZE 2 7
120. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 6
120. Ondřej Hložek TJ TŽ Třinec CZE 1 6
120. Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 1 6
120. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 6
120. Miroslav Novák TJ Karate České Budějovice CZE 2 6
120. Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE 1 6
120. Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
120. Alexandr Šimon TJ TŽ Třinec CZE 1 6
120. Jan Zrnovský GRYF z.s. CZE 1 6
129. Lukáš Havlásek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
129. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
129. Petr Klika Ippon KK Rakovník CZE 1 4
129. Petr Matoušů TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE 1 4
129. Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE 1 4
129. Minh Thong Nguyen Masada Praha CZE 1 4
129. Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
129. Josef Štefl KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
129. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 1 4
138. Ivan Geisler Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3
138. Kryštof Ivanka TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 3
138. Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 3
138. Matěj Makeš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3
138. David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
138. Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 3
138. David Skřivánek SKBU Hostivař CZE 1 3
138. Petr Slavík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3
146. Jiří Duba Karate Vision Praha CZE 1
146. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů