KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
34. Pavel Kugler SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 16
34. Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE 1 16
34. Václav Lugert Champions team z.s. CZE 1 1 16
34. Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
34. Antonín Novák Champions team z.s. CZE 1 16
34. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
34. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 1 1 16
34. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
109. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 14
109. Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 14
109. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 2 14
112. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 13
113. Marek Babor SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
113. Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
113. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 1 12
113. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 12
113. Radek Murdoch SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 12
113. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 2 12
113. Ondřej Sniegoň SKK Budo Havířov CZE 1 12
113. Jiří Šikula Sokol karate Tišnov CZE 1 12
113. Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE 1 12
113. Filip Trifanov Karate Velké Meziříčí CZE 1 1 12
123. Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 11
124. Tim Ha Fight Club České Budějovice CZE 1 10
124. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 1 10
124. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 10
127. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 2 9
128. Martin Adamec L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 8
128. Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE 1 8
128. Tomáš Gabriel Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 8
128. Viliam Gago Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 8
128. Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 8
128. Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE 2 8
128. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 8
128. Tomáš Ondračka Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 8
128. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
128. Vojtěch Slavík Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
128. Vladimír Švec ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 8
128. Vít Urban SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
128. Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
128. Lukáš Vilt Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
128. Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
128. Tomáš Wojtowicz KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
144. Patrik Kolín GRYF z.s. CZE 2 7
145. David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
145. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 6
145. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 1 6
145. Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 6
145. Ondřej Hložek TJ TŽ Třinec CZE 1 6
145. Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 1 6

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů