KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
87. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 1 1 16
87. Vít Urban SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 16
87. Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE 1 16
104. Patrik Kolín GRYF z.s. CZE 1 2 15
105. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 14
105. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 2 14
107. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 12
107. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 1 12
107. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 12
107. Ondřej Sniegoň SKK Budo Havířov CZE 1 12
107. Jiří Šikula Sokol karate Tišnov CZE 1 12
107. Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE 1 12
107. Filip Trifanov Karate Velké Meziříčí CZE 1 1 12
114. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 10
114. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 1 10
114. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 1 10
117. Martin Adamec L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 8
117. Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE 1 8
117. Michal Franc SK Karate Olomouc CZE 1 8
117. Filip Fuhrman Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 8
117. Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 8
117. Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
117. Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE 2 8
117. Libor Navrátil Budo Lanškroun CZE 1 8
117. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 8
117. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
117. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
117. Vladimír Švec ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 8
117. Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
117. Lukáš Vilt Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
117. Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
117. Tomáš Wojtowicz KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
133. Ondřej Hložek TJ TŽ Třinec CZE 1 6
133. Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 1 6
133. Miroslav Novák TJ Karate České Budějovice CZE 2 6
133. Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
133. Alexandr Šimon TJ TŽ Třinec CZE 1 6
133. Jan Zrnovský GRYF z.s. CZE 1 6
139. Dominik Harnach Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
139. Lukáš Havlásek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
139. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
139. Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
139. Petr Klika Ippon KK Rakovník CZE 1 4
139. Petr Matoušů TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE 1 4
139. Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE 1 4
139. Slavomír Mládek TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 4
139. Minh Thong Nguyen Masada Praha CZE 1 4
139. Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE 1 4
139. Martin Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE 1 4
139. Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE 1 4

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix North Bohemia 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů