KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Thomas Hickman PC Karate Academy ENG 1 2 716
2. Kevin Korte Dánsko DEN 1 3 1 686
3. Ugur Aktas Turecko TUR 2 600
3. Mohamed El Kotby Egypt EGY 1 600
3. Ali Fadakar Írán IRI 1 600
6. Jordan Laugier Karaté Club Gentilly FRA 1 1 500
7. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 11 1 3 1 466
8. Juš Markač Slovinsko SLO 1 1 2 1 464
9. Xavier Köhlen Nizozemsko NED 4 444
10. Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 8 3 1 408
11. Alejandro Molina Arencon Španělsko ESP 1 1 400
11. Mohamed Radwan Egypt EGY 1 400
13. Berat Jakupi Karate Club Fati - Gostivar 2 MKD 2 1 373
14. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 7 1 1 324
15. Antonio de Stafano Itálie ITA 1 300
15. Anders Fjeldberg Norsko NOR 1 1 300
15. Gunnar Flinchum USA USA 1 300
15. Emad Mojdehi Írán IRI 1 300
19. Adam Lieskovský Slovensko SVK 4 2 3 1 284
20. Josip Livada KK Kaplast Karlovac CRO 1 1 1 282
21. Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 5 1 1 3 254
22. Alibek Idris Kazachstán KAZ 1 1 250
23. Haris Škrijelj Bosna a Hercegovina BIH 1 1 248
24. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 4 3 1 236
25. Máté Munkácsy Maďarsko HUN 1 2 2 1 235
26. Uroš Mijalkovič Srbsko SRB 1 1 216
27. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 6 2 1 214
28. Ali Behboud Írán IRI 1 200
28. Edgar Castillo Venezuela VEN 1 200
28. Anton Emelianov Rusko RUS 1 200
28. Mahmoud Nada Egypt EGY 1 200
28. Emanuele Sarnataro Itálie ITA 1 200
28. Azzeddine Taj Maroko MAR 1 200
28. Sabir Ahmet Uygur Turecko TUR 1 200
28. William Wierdis Itálie ITA 1 200
28. Petar Zaborski Makedonie MKD 1 200
37. Dániel Molnár Maďarsko HUN 3 1 1 196
38. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 172
39. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 2 1 1 171
40. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 4 1 166
41. Ludwig Ingemansson Švédsko SWE 1 1 160
41. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 5 1 160
43. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 5 2 152
44. Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE 4 2 2 2 151
45. Hosam Ahmed Katar QAT 2 150
45. Aasmund Slettevold Norsko NOR 1 1 150
47. Tibor Hidasi Maďarsko HUN 1 2 2 144
48. Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL 2 2 140
48. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 5 1 140
48. Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 1 140

Stránka: 1/10
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů