KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
76. Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4 1 51
52. Marek Chovančík NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 2 50
52. Marcel Rebro NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 1 50
54. Tien Nguyen SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 48
55. Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 2 1 47
56. Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 42
56. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 2 2 42
58. Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 38
59. Jan Drobeček Sport Relax CZE 3 36
59. Firas Oukde SHOBU Academy CZE 3 1 36
59. Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 3 1 36
62. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 2 1 35
62. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 1 1 35
64. Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 5 34
64. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 1 1 2 34
66. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 32
66. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 4 32
66. Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE 1 32
69. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 31
70. Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 30
70. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 1 1 30
72. Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 1 1 28
73. Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 1 26
73. Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 26
75. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 25
75. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 25
77. Daniel Burda Karate Vision Praha CZE 4 24
77. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 2 1 24
77. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 1 24
77. Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 24
77. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 24
82. Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE 1 2 23
83. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 3 22
83. Martin Müller Karate Vision Praha CZE 1 1 22
85. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 21
86. Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 20
86. Tomáš Čvančara Sport Relax CZE 2 1 20
86. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4 20
86. Dušan Figala KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 20
86. Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 1 1 20
86. Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 20
92. David Ondráček Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 19
93. Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 18
93. Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE 1 1 2 18
93. Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 18
96. Jakub Čišecký CZE 1 1 1 16
96. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 16
96. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 16
96. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 16
96. Matěj Lang Sport Relax CZE 1 16

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů