KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
130. Firas Oukde SHOBU Academy CZE 1 4 1 56
52. Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE 2 2 3 54
53. Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 2 52
54. Jan Drobeček Sport Relax CZE 3 1 1 50
55. Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 2 1 48
56. David Novák Spartak Hradec Králové CZE 1 1 1 3 45
57. Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 42
57. Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE 1 2 2 42
57. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan CZE 1 1 2 5 42
60. Tomáš Kouba Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 3 1 41
61. Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan CZE 2 3 1 40
62. Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE 1 1 1 5 38
62. Tomáš Knápek TARO KAN CZE 2 2 38
64. Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 3 1 36
65. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 1 1 35
66. Jakub Bancíř Kabu Praha CZE 1 5 34
66. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 3 34
68. Adam Ecler Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 2 32
69. Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 1 2 31
69. Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 1 31
69. David Ondráček SC Flair CZE 1 2 1 31
72. Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan CZE 1 2 30
72. David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE 2 1 1 30
74. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 2 1 1 29
75. Tomáš Novák SKBU Hostivař CZE 1 1 1 27
76. Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE 1 1 1 26
76. Jiří Mauritz TARO KAN CZE 2 1 2 26
78. Václav Plecer Karate České Budějovice CZE 1 2 1 25
79. Daniel Beneš SKBU Hostivař CZE 1 24
79. Daniel Burda Karate Vision Praha CZE 4 24
79. Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 1 2 24
79. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 1 24
79. Michal Sáblík Sokol Tišnov CZE 1 24
79. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan CZE 1 1 1 24
79. Jindřich Stiller KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 1 24
86. Martin Müller Karate Vision Praha CZE 1 1 22
86. Adam Zdobinský Sport Relax CZE 1 3 22
88. Tomáš Čvančara Sport Relax CZE 2 1 20
88. Dušan Figala Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 2 20
88. Daniel Šmída Spartak Hradec Králové CZE 2 1 20
91. Marek Avramčev Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 2 18
91. Miloš Janů SK Kamiwaza karate CZE 1 1 1 18
91. Jáchym Kopecký KCK Team CZE 3 1 18
91. Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 1 18
91. Filip Peřinka Sport Relax CZE 1 1 1 18
96. Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan CZE 1 1 1 17
97. Jakub Čišecký CZE 1 1 1 16
97. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 16
97. Matěj Lang Sport Relax CZE 1 16
97. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE 1 2 16

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů