KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 5 1 5 1 516
2. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 14 4 2 486
3. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 8 8 5 476
4. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 9 1 3 424
5. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 9 2 6 412
6. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 5 5 7 1 358
7. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 6 3 4 1 346
8. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 7 2 3 344
9. Filip Vít SHOBU Academy CZE 8 4 1 328
10. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 5 4 3 1 306
11. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 5 3 3 1 305
12. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 4 3 4 1 289
13. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 5 2 1 204
13. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 2 4 2 3 204
15. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 4 3 2 176
16. Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 2 4 2 172
17. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 5 5 1 168
18. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 3 1 2 166
19. David Kavalír Sport Relax CZE 3 2 2 1 1 165
20. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 3 1 4 164
21. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 2 8 1 138
22. Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE 3 4 1 1 129
23. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6 4 1 109
24. Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 3 108
24. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 1 4 3 108
26. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 3 3 2 106
27. Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 4 1 101
28. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 1 100
28. David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 7 100
30. Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE 4 1 1 91
31. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4 2 86
32. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 80
32. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 3 1 1 80
34. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 2 74
35. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 6 3 70
35. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 2 1 70
37. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 2 68
38. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 2 1 67
38. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 4 1 67
40. Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 2 66
41. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 2 64
41. Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE 2 3 64
43. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 1 1 5 1 63
44. Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 3 3 60
45. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 3 1 58
46. Ondřej Blín GRYF z.s. CZE 1 7 3 57
47. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 3 1 53
48. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 4 52
48. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 52
50. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 2 3 2 51

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů