KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
114. Jan Kolenčiak SKK Budo Havířov CZE 1 8
114. Patrik Kolín GRYF z.s. CZE 1 8
114. Martin Kuric DDM Bystřice nad Olší CZE 1 8
114. Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE 2 8
114. Tomáš Marvan Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
114. Kamo Mikhaelyan Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
114. Antonín Novák Champions team z.s. CZE 1 8
114. Jindřich Ondrušík Karate klub Odry, z.s. CZE 2 8
114. Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
114. Ondřej Podhora TJ karate Nové Hrady CZE 1 8
114. Adam Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
114. Aleš Suchý TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
114. Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
114. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 8
114. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
114. Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE 1 8
114. Lukáš Zrůstek Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 8
168. Jiří Mikula SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 7
169. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 6
169. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 6
169. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 6
169. Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 6
169. postup Vojtěch Kříž Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 6
169. pokles Jonáš Kříž K3 CZE 1 6
169. Robin Kudrač KC Žatec CZE 1 6
169. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 6
169. Michal Papa Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
169. Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
169. Pavel Švec SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
169. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 6
181. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 5
181. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 5
181. Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 5
184. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 4
184. Ondřej Brodský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
184. Tomáš Hadač SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
184. Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 4
184. Jiří Košut Karate Velké Meziříčí CZE 1 4
184. Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 4
184. Jonáš Nepožitek Karate Silesia Opava CZE 1 4
184. Viet Nguyen Ngoc SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
184. Tomáš Novák SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
184. Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
184. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
184. Štěpán Stodola SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
184. Adam Uriáš MASADA Praha CZE 1 4
184. Lukáš Vaňatka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
198. Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE 1 3
198. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 3
200. Marek Ducháček TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů