KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE 6 2 5 368
2. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 3 3 4 2 1 243
3. Robin Popelka Karate České Budějovice CZE 7 4 216
4. Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE 4 1 4 3 1 192
5. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 3 1 178
6. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 3 1 172
7. David Beran KCK Team CZE 4 2 3 2 1 152
8. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 2 2 1 145
9. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 1 143
9. Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE 3 5 4 143
11. Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE 3 1 2 3 1 130
12. Jáchym Kopecký KCK Team CZE 1 4 5 2 1 125
13. Dominik Szalay Česká republika CZE 2 1 112
14. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 2 2 4 1 109
15. Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 2 108
16. Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 1 1 104
17. Jaroslav Olšák Tarokan KK Brno CZE 1 2 1 3 1 101
18. Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE 2 1 100
18. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 1 100
20. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 3 92
21. Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 2 2 1 89
22. Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE 1 1 4 1 84
23. Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE 1 2 2 2 82
23. Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 4 1 1 82
23. Dominik Majera SKBU Trutnov CZE 2 1 1 82
26. František Kabourek KK Jeseník CZE 2 1 2 1 80
26. David Novák Spartak Hradec Králové CZE 2 3 2 80
28. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 1 2 72
29. Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE 2 3 1 1 70
30. Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE 1 1 68
31. Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 1 1 1 60
31. Tomáš Růžička SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 60
33. Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 1 56
34. David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE 1 2 52
34. Jan Vocel KABU Jablonec n/N CZE 2 1 52
36. Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4 2 48
36. David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 2 48
36. Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE 1 1 48
36. Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 1 1 48
40. Michal Galla Champions Team CZE 2 4 1 45
41. Erik Sontag KCK Team CZE 2 2 3 44
41. Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE 1 1 44
43. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 1 41
44. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 3 1 40
45. Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE 1 2 1 1 39
46. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 37
47. Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE 1 1 36
47. Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 2 1 36
49. Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE 1 1 3 1 35
49. Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE 2 1 1 35

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2016 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů