KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
5. Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
5. Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
5. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
5. Radim Rozner Baník Havířov CZE 1 8
5. David Ryvol USK Slavia Liberec CZE 1 8
5. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
5. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
108. Hung Hoang Ngoc Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
108. Jakub Hrách Kobra Kladno CZE 1 6
108. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 6
108. Michal Kudrna SKBU Hostivař CZE 1 6
108. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
108. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 6
108. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
108. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
116. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 5
117. Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE 1 4
117. Jakub Fürbacher Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4
117. Tadeáš Holý TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
117. Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
117. Tomáš Kubát TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
117. Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE 1 4
117. Lukáš Mládek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 4
117. Petr Pleskač KC Žatec CZE 1 4
117. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 1 4
126. Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE 1 3
127. Jan Dohnal ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 2

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů