KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
218. Petr Zítko KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 9
152. Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 1 8
152. Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 8
152. Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE 1 8
152. Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
152. Pavel Hájek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
152. Erik Halač SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
152. David Chyba SKK Budo Havířov CZE 1 8
152. Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
152. Tomáš Janeček L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 8
152. Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
152. Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
152. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
152. Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
152. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
152. Jiří Martínek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
152. Tomáš Moravec TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
152. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 1 8
152. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 8
152. David Sarváš Baník Havířov CZE 1 8
152. Sebastian Skalík SKK Budo Havířov CZE 1 8
152. Václav Stezka SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
152. Michael Šlesingr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
152. Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
152. Roman Veis SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 8
176. Anton Orekhov SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 7
176. Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 7
178. Ondřej Aišman SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 6
178. Vojtěch Balogh SKK Budo Havířov CZE 1 6
178. Jan Brodníček TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 6
178. Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
178. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
178. Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
178. Jiří Kvidera Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 6
178. Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE 1 6
178. Jakub Paluch Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 6
178. Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
178. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
178. Pavel Staso GRYF z.s. CZE 1 6
178. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
191. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 5
191. Jan Jančařík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 5
193. Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 4
193. David Braný MDDM Ostrov CZE 1 4
193. Richard Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
193. Adam Daoudy KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 4
193. Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 1 4
193. Antonín Horad Karate Vision Praha CZE 1 4
193. Josef Kocman TJ KARATE Praha CZE 1 4
193. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů