KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
110. Jiří Martínek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
110. Tomáš Moravec TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
110. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 1 8
110. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 8
110. David Sarváš Baník Havířov CZE 1 8
110. Sebastian Skalík SKK Budo Havířov CZE 1 8
110. Václav Stezka SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
110. Michael Šlesingr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
110. Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
110. Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 8
161. Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE 2 7
161. Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 7
163. Ondřej Aišman SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
163. Vojtěch Balogh SKK Budo Havířov CZE 1 6
163. Jan Brodníček TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 6
163. Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
163. Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE 1 6
163. Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
163. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
163. Pavel Staso GRYF z.s. CZE 1 6
163. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
172. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 5
172. Jan Jančařík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 5
174. Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 4
174. David Braný MDDM Ostrov CZE 1 4
174. Richard Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
174. Adam Daoudy Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 4
174. Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 1 4
174. Josef Kocman TJ Karate Praha CZE 1 4
174. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
174. Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 4
174. Jakub Lantora TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
174. Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 4
174. Štěpán Melinger Sokol Nymburk CZE 1 4
174. Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
174. Robert Palička KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
174. Jiří Pokoš SKM Bílina CZE 1 4
174. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 4
174. Jan Sigler KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
174. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
174. Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
174. Jakub Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
174. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
174. Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
174. Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
174. Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
174. Jakub Špes KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
174. Matěj Třešňák Karate Klub Kyjov CZE 1 4
174. Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE 1 4
174. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů