KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
88. Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE 4 2 52
52. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 2 1 2 50
53. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 4 48
53. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 3 48
53. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 1 1 48
53. David Rotter Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 1 48
57. Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 2 1 47
58. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 46
59. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 1 2 1 45
60. Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 1 44
60. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 44
62. Maxim Brezovar SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 42
62. Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 42
62. Daniel Razák KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 4 1 1 42
62. Lukáš Suchý TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 3 42
66. Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 40
66. Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 40
66. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 40
69. David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 39
70. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 38
71. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 1 36
71. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 1 36
73. Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 1 1 32
73. Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 1 32
73. Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 1 32
73. Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 32
77. Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 30
77. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 1 1 30
77. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 30
77. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 1 30
81. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 2 1 29
82. Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4 28
82. Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 28
82. Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE 1 1 28
85. Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 27
86. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 3 26
87. Dan Gellér KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 25
87. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 25
89. Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE 2 24
89. Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 24
89. Pavel Hofmeister Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 24
89. David Opravil SKK Budo Havířov CZE 2 24
89. Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE 2 24
89. Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 24
95. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 23
96. Filip Bílek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 20
96. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 20
96. Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 20
96. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 20
96. Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE 1 1 20

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů