KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Filip Vít SHOBU Academy CZE 12 4 2 388
2. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 8 1 2 320
3. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 6 5 2 1 298
4. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 2 2 186
5. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 3 2 4 176
6. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 2 4 1 1 168
7. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 5 3 164
8. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 3 2 1 156
9. Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 1 5 152
10. Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 2 3 134
11. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 1 2 4 1 1 133
12. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 132
12. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 3 132
14. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 6 2 1 119
15. Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 108
16. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 2 4 3 106
17. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 3 2 3 104
18. Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 4 2 1 97
19. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 3 96
20. Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 1 1 1 95
20. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 1 1 95
22. David Smrček SK Karate Most CZE 1 2 2 1 88
23. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 2 84
24. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 2 82
25. Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 80
26. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 1 2 2 78
26. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 78
28. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 76
28. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 3 1 76
30. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 1 1 75
31. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 2 1 3 1 74
32. Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 2 1 73
33. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 2 70
34. Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 68
34. Adam Nejedlý SKIF Czech Republic CZE 2 1 68
36. Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 1 3 1 66
36. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 4 66
38. Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 2 3 63
39. Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 5 60
39. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 1 60
39. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 60
39. David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 2 1 60
43. Filip Chmelíček SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 56
43. Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 56
43. Šimon Pletka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 1 56
46. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 2 52
46. Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE 4 2 52
48. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 2 1 2 50
49. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 4 48
49. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 3 48

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů