KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 10 2 304
2. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 1 138
3. Jakub Tichota KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 2 1 1 119
4. Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 6 1 110
5. Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE 2 3 1 100
6. Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 2 96
7. Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 1 77
8. Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 72
9. Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 2 62
10. Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 56
10. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 2 56
12. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 52
13. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4 1 48
14. Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 44
15. Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 40
16. Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 3 2 36
16. Jakub Košutek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 36
16. Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 36
19. David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 1 28
20. Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 26
21. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
21. Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 24
21. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 2 24
21. Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
21. Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 24
21. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 24
21. Martin Špecián Shotokan karate club Louny CZE 1 2 1 24
28. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 1 23
29. Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE 1 2 22
30. Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 20
30. Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 20
30. Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE 1 1 20
33. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 1 19
34. Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 16
34. Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 16
34. Vojtěch Bittner Sport Relax CZE 2 16
34. Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 16
34. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 1 16
34. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 1 16
34. Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 16
34. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 1 16
42. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 1 14
42. Jiří Rivera TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 14
44. Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
44. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 12
44. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
44. Petr Slodičák Schick Ryu Praha CZE 1 1 12
44. Vojtěch Třetina SKK Budo Havířov CZE 1 12
49. Petr Varyš TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 11
50. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů