KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 21 14 6 3 1184
2. Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 10 5 2 1 1 1063
3. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 8 3 3 1 370
4. Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE 4 2 3 1 217
5. Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 3 5 212
6. Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 4 5 1 204
7. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 4 1 1 184
8. Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 3 112
8. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 3 112
10. Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 2 104
11. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 2 88
12. Kateřina Sedláčková TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4 80
13. Alice Anderlová Warriors Karate CZE 1 1 1 76
14. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 2 1 72
14. Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 3 72
16. Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE 1 2 1 64
17. Lucie Marešová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 48
17. Barbora Žemličková Champions team - Chodov CZE 2 48
19. Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 40
20. Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 36
20. Radka Tesařová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 36
20. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 36
23. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 26
24. Jana Bělohlavová Sport Relax CZE 1 24
24. Michaela Budajová Champions team - Chodov CZE 1 24
24. Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
24. Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 24
24. Anna Lojdová Champions team - Chodov CZE 1 24
24. Zuzana Novotná ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 24
30. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 20
31. postup Andrea Drsková T.J. Sokol I. Smíchov CZE 1 16
31. postup Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE 1 16
31. postup Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
31. postup Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 1 16
35. postup Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
36. postup Kateřina Žabková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
37. postup Klára Eichlerová T.J. Sokol Pardubice I. CZE 1 4
37. postup Lenka Macková (Poorová) FaPo shotokan ryu Cheb CZE 1 4


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů