KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 7 4 6 436
2. Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 11 2 1 372
3. Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE 7 3 5 268
4. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE 8 252
5. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 6 4 248
6. Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 2 2 196
7. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 2 1 176
8. Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 1 174
9. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 173
10. Veronika Rodová TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 5 160
11. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 4 1 158
12. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 156
13. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 6 148
14. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 3 132
15. Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE 1 4 3 128
16. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 5 5 122
17. Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 4 4 120
17. Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3 1 1 1 120
19. Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 5 6 100
20. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 64
21. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 2 1 55
22. Andrea Lochschmidtová Champions team - Chodov CZE 1 1 2 52
22. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 4 2 52
24. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 1 50
24. Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2 1 50
26. Anna Emingerová KC Žatec CZE 1 2 1 48
26. Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 48
26. Simona Lorencová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 48
26. Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 1 48
26. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 48
31. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 40
32. Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 32
32. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 32
32. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 32
32. Pavla Šimková Sokol Smíchov CZE 3 32
36. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 30
37. Edita Holubová Karate Horažďovice CZE 1 1 24
37. Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 1 24
37. Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 24
37. Klára Kostelníčková SKK Budo Havířov CZE 1 1 24
37. Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE 1 24
37. Lenka Macková (Poorová) FaPo shotokan ryu Cheb CZE 1 24
37. Agáta Strnadová TJ Karate Praha CZE 1 24
37. Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 24
37. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
37. Barbora Žemličková Champions team - Chodov CZE 1 24
47. Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto Karate Klub CZE 3 22
48. Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
48. Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 16
48. Simona Lipková TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 16

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů