KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE 7 4 7 456
2. Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE 11 2 2 388
3. Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE 9 3 5 316
4. Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE 8 1 292
5. Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE 7 4 2 284
6. Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE 4 2 3 240
7. Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 3 2 2 1 180
8. Petra Peceková SK Kamiwaza karate CZE 4 1 174
9. Veronika Rodová Karate České Budějovice CZE 2 2 5 1 170
10. Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE 2 3 4 1 166
11. postup Elvira Djemileva SKK Shotokan Liberec CZE 2 2 4 3 158
12. pokles Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE 2 3 1 152
13. Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE 1 5 3 144
14. Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 4 6 4 140
15. Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE 1 1 5 3 124
16. Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE 2 1 77
17. Andrea Lochschmidtová Champions Team CZE 1 2 2 72
18. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 64
19. postup Simona Forstová TARO KAN CZE 2 1 60
20. pokles Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE 4 2 52
21. postup Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE 1 1 48
21. pokles Anna Emingerová KC Žatec CZE 1 2 1 48
21. pokles Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE 1 48
21. pokles Simona Lorencová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 48
21. pokles Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 1 48
26. pokles Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE 2 40
26. pokles Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 40
28. pokles Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto KK Praha CZE 1 4 38
29. pokles Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE 2 32
29. pokles Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE 1 32
29. pokles Veronika Mišková TARO KAN CZE 1 1 32
29. pokles Pavla Šimková Sokol Smíchov CZE 3 32
33. pokles Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 28
34. pokles Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 1 24
34. pokles Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 24
34. pokles Klára Kostelníčková SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 24
34. pokles Pavla Mezzeiová Champions Team CZE 1 24
34. postup Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE 1 24
34. pokles Martina Růžičková KK Kladno CZE 1 1 24
34. pokles Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 24
34. pokles Petra Vávrová SK Kamiwaza karate CZE 1 24
34. pokles Gabriela Zámečníková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 24
34. pokles Barbora Žemličková Champions Team CZE 1 24
44. pokles Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE 1 20
45. pokles Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 1 16
45. pokles Miroslava Hýsková Karate České Budějovice CZE 1 16
45. pokles Zuzana Kodajková SVČ Domeček Brno CZE 1 16
45. pokles Simona Lipková Baník Příbram CZE 1 16
45. pokles Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 16
45. pokles Lenka Sigmundová KK Jeseník CZE 1 16

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů