KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
196. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
196. Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 8
196. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
196. Marek Ginter Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
196. Tomáš Hlobeň Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
196. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
196. Oliver Jansta Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
196. Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
196. Jan Jiráň Sport Relax CZE 1 8
196. Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
196. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 8
196. Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
196. David Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 1 8
196. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 8
196. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 8
196. René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
196. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
196. Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
196. David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
196. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 8
196. Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE 1 1 8
196. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
196. Patrik Weber SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8
196. Patrik Zelinka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 8
175. Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 6
175. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 6
175. Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 6
175. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 1 6
175. Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
175. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
175. Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
175. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 1 6
175. Jakub Hloušek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
175. Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE 1 6
175. Tomáš Knápek TARO KAN, z.s. CZE 1 6
175. Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
175. Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
175. Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE 1 6
175. Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6
175. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
175. Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 6
192. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
192. Ondřej Blín GRYF z.s. CZE 1 4
192. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 4
192. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
192. David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
192. Václav Dražan Sport Relax CZE 1 4
192. Lukáš Ekart Karate Vision Praha CZE 1 4
192. Jakub Elznic KK Kladno CZE 1 4
192. Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 1 4

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů