KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
181. Stanislav Jílek Karate Hlinsko CZE 1 8
181. Jan Jiráň Sport Relax CZE 1 8
181. Martin Kotzur Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 8
181. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 8
181. Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
181. David Lžičař SC Flair CZE 1 8
181. Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE 1 2 8
181. Daniel Nový KCK Team CZE 2 8
181. René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 8
181. David Posolda KK Jeseník CZE 1 8
181. Miroslav Richter KCK Team CZE 1 1 8
181. David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 8
181. Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE 2 8
181. Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE 1 1 8
181. Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 8
181. Patrik Weber SKK Olomouc CZE 1 8
181. Patrik Zelinka NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 8
168. Matěj Bláha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 1 6
168. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 6
168. Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl CZE 1 1 6
168. Robert Fáber KCK Team CZE 1 6
168. Jan Faltus KCK Team CZE 1 1 6
168. Martin Feifič ŠSK Karate Karviná CZE 1 1 6
168. Jakub Hloušek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 6
168. Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE 1 6
168. Tomáš Knápek TARO KAN CZE 1 6
168. Michael Landa Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 6
168. Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 6
168. Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE 1 6
168. Filip Solař Spartak Hradec Králové CZE 1 1 6
168. Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE 1 6
168. Jan Šrámek KCK Team CZE 1 1 6
168. Jan Šrettr Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 1 6
184. Dušan Balog Karate-do Litomyšl CZE 1 4
184. Ondřej Blín GRYF Liberec CZE 1 4
184. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 4
184. Matěj Cvrk SK Kamiwaza karate CZE 1 4
184. David Černohous KCK Team CZE 1 4
184. Václav Dražan Sport Relax CZE 1 4
184. Lukáš Ekart Karate Vision Praha CZE 1 4
184. Jakub Elznic KK Kladno CZE 1 4
184. Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 1 4
184. Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE 1 4
184. David Haltmar KCK Team CZE 2 4
184. Filip Hassl ŠSK Karate Karviná CZE 1 4
184. Jan Hertl KK Lichnice CZE 1 4
184. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 4
184. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 4
184. Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE 1 4
184. Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů