KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
291. Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 2 1 65
52. Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3 64
52. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 4 64
54. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4 2 63
55. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 2 2 62
56. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 5 3 2 60
57. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 5 58
58. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 4 56
58. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 1 2 56
60. Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE 1 3 2 1 55
61. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 1 54
61. Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 1 1 54
63. Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 1 4 53
64. Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 3 1 1 51
65. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 4 2 50
65. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 50
67. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 5 2 49
68. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 3 47
69. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 3 1 46
69. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 3 1 46
71. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 2 3 45
72. Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 44
72. Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE 3 2 44
74. Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 3 42
75. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 1 40
75. Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 3 1 40
77. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 38
77. Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 2 2 38
79. Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 4 36
80. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 2 2 1 35
81. Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 2 33
82. Michaela Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 32
83. Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 2 1 31
84. Kateřina Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 30
84. Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 1 30
84. Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 2 30
87. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 1 2 29
88. Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 1 28
88. Nikola Kunertová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 28
88. Alena Luongová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 28
88. Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 1 2 28
92. Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE 1 2 1 2 27
92. Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 27
94. Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 1 26
95. Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
95. Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 2 24
97. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 22
97. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 22
97. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 2 1 22
100. Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 2 1 21

Stránka: 2/7
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: SKIF Prague Open 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů