KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
18. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 3 3 54
52. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 2 1 2 52
53. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 4 2 50
54. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 4 48
55. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 3 1 46
55. Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 3 1 46
55. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 3 1 46
55. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 3 46
59. Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 44
59. Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE 3 2 44
59. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 2 44
62. Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 42
63. Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 3 1 40
63. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 40
63. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 3 40
66. Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE 3 2 1 39
67. Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2 2 38
68. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 3 37
68. Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 2 1 1 37
70. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 36
71. Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 2 35
71. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 35
73. Michaela Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 32
73. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 1 3 32
75. Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 2 1 31
76. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 1 30
76. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 2 2 30
76. Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 1 30
79. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 2 29
80. Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 3 28
80. Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE 2 3 1 28
80. Nikola Kunertová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 1 28
83. Lucie Kočandrlová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2 1 2 27
83. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 1 1 27
83. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 1 1 27
86. Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 2 25
86. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 3 25
88. Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
88. Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 2 24
90. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 22
90. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 22
90. Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 2 22
93. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 21
93. Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 2 1 21
93. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 3 21
96. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 20
96. Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 20
96. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 2 20
96. Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 1 20
100. Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 19

Stránka: 2/7
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů