KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
36. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 22
36. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 22
103. Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 3 20
103. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2 1 20
103. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 20
103. David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 20
103. Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 20
103. Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 1 20
103. Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 3 20
110. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4 1 19
110. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 2 1 19
110. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 19
113. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 18
113. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 18
113. Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 18
113. Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 2 18
113. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 1 2 1 18
118. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
118. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 16
118. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 1 1 16
118. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 16
118. André Mašek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
118. Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 16
118. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 16
118. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 16
118. Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 2 16
127. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 15
127. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 15
127. Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 15
130. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 14
130. David Vilím Budó škola KK Písek CZE 1 1 14
130. Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 14
130. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 14
130. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 2 14
135. Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 13
135. Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 13
135. Martin Müller Karate Vision Praha CZE 2 1 13
135. Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 13
139. Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 12
139. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
139. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 12
139. Filip Hulko Sport Relax CZE 1 12
139. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
139. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 1 12
139. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 12
139. Jan Přibyl Shotokan Karate Mělník CZE 2 12
139. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 2 12
148. Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 11
148. Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 11
150. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 2 10

Stránka: 3/7
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů