KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
36. Jakub Florek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 2 22
36. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 22
36. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 22
104. Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 3 20
104. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2 1 20
104. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 20
104. David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 20
104. Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 20
104. Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 1 20
104. Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 3 20
111. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4 1 19
111. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 2 1 19
111. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 19
114. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 18
114. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 18
114. Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 18
114. Martin Přech Sport Team Scorpions z.s. CZE 1 1 2 18
114. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 1 2 1 18
119. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
119. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3 16
119. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 1 1 16
119. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 16
119. Lukáš Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 2 16
119. André Mašek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
119. Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 16
119. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 16
119. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 16
119. Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 2 16
129. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 15
129. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 15
129. Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 15
132. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 14
132. David Vilím Budó škola KK Písek CZE 1 1 14
132. Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 14
132. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 14
132. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 2 14
137. Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 13
137. Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 13
137. Martin Müller Karate Vision Praha CZE 2 1 13
137. Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 13
141. Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 12
141. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
141. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 12
141. Filip Hulko KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 12
141. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 1 12
141. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 12
141. postup Jan Přibyl Shotokan Karate Mělník CZE 2 12
141. pokles Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 12
141. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 2 12
150. Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 11

Stránka: 3/8
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů