KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
54. Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 18
54. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 18
54. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 1 1 18
54. Oliver Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 16
54. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 1 16
54. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
54. Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 1 16
54. Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 16
54. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 2 1 16
54. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
54. David Vilím Budó škola KK Písek CZE 1 2 1 16
62. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 2 1 1 15
63. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 14
63. Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 14
65. Martin Anichobr SK Tommi Praha CZE 1 1 1 13
65. Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 1 13
67. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 1 12
67. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 12
67. Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE 1 2 12
70. Marek Böhme Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 11
71. Jan Horyna Karate Vision Praha CZE 1 10
71. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 10
71. Petr Klíma Karate Vision Praha CZE 1 1 10
71. Michal Sládek CZE 2 10
71. Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 10
71. Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE 2 10
71. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 10
71. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 10
71. Jan Žižka USK Slavia Liberec CZE 1 1 10
80. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 9
81. Tomáš Doleček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 8
81. Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE 2 8
81. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 8
81. Aleš Mudrik Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
81. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
81. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
81. Jiří Šulc Sport Relax CZE 1 8
81. Petr Zakopal Glaverbel Teplice CZE 1 8
89. Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 7
90. Martin Müller Karate Vision Praha CZE 1 6
90. Daniel Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 6
90. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
90. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 6
94. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 5
94. Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 5
94. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 5
97. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
97. Radek Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
97. Filip Filgas SK Tommi Praha CZE 2 4
97. Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů