KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
44. Yamini Gopalasamy Malajsie MAS 1 1 68
52. Merillela Areola Mexiko MEX 1 60
52. Valessa Escoto Mexiko MEX 1 60
52. Jelena Kovačević Chorvatsko CRO 1 60
52. Veronica Maurizzi Itálie ITA 2 60
52. Daniela Suarez Venezuela VEN 1 60
52. Anjela Tazidinova KV Rheinland Pfalz GER 1 60
58. Merve Coban Turecko TUR 1 50
58. Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL 2 50
58. Golrokh Khalili Kanada CAN 1 50
58. Daniela Lepin Chile CHL 1 50
58. Tjaša Ristić Slovinsko SLO 1 50
58. Maike Steffen Machado de Oliveira Brazílie BRA 1 50
64. Marta Szymczak Polsko POL 1 48
64. Lindsey Weerdenburg van Hellemond Sport NED 1 48
66. Mayada Aly Egypt EGY 1 40
66. Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL 1 40
66. Ting Chang Tchaj-wan TAI 1 40
66. Iratxe Larrañaga Španělsko ESP 1 40
66. Halina Melnyk Arey Lviv UKR 1 40
66. Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL 1 40
66. Esther Peña Španělsko ESP 1 40
66. Natalina Sinpileva Makedonie MKD 1 40
74. Melissa Dubois Vlaamse Karate Federatie BEL 1 32
74. Céline Leon KC Wallonie BEL 2 32
76. Yasmina Benadda USC Duisburg GER 1 30
76. Bahija Berrouba Choku Gym Zaandam NED 2 30
76. Francesca Della Rosa ASD Mabuni Club - Civitavecchia ITA 1 30
76. Natalie El Kanfoud SKC Lauterach AUT 1 30
76. Liliana Felix Madeira MAD 1 30
76. Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER 1 30
76. Leonarda Mastromatteo Jasa Club Karate Monza ITA 1 30
83. Liliana Aveiro Portugalsko POR 1 25
83. Claudia Nitu Rumunsko ROM 1 25
83. Diana Petrescu Izrael ISR 1 25
86. Sarah Ait Ibrahim Francie FRA 1 20
86. Emma Aronen Finsko FIN 1 20
86. Karolína Bobková Česká republika CZE 1 20
86. Hasnaoui Boutheina Tunisko TUN 1 20
86. Ivana Čomagić Srbsko SRB 1 20
86. Linda Marie Kerner KD Untermerzbach GER 1 20
86. Lucie Veithová Česká republika CZE 1 20
86. Kaylee Zwakhalen Nizozemsko NED 1 20
94. Emma Boyle Yamakai Sport Karate SCO 1 16
95. Francessca Aufiero GLC Italia ITA 1 15
95. Rita Bükki Hegyvidék HUN 1 15
95. Rita Foppe Bunkai Haren GER 1 15
95. Jana Gfeller Taisho SUI 1 15
95. Tülay Imdat Sportstudio Dietzenbach GER 1 15
95. Mathilde Klint Dánsko DEN 1 15

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů