KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 14 4 4 4 4 781
2. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 19 5 7 728
3. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 4 8 8 7 390
4. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 6 16 3 380
5. Karolína Bobková Baník Havířov CZE 10 1 1 3 344
6. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 6 3 1 312
7. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 6 4 1 258
8. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 4 3 4 3 256
9. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 4 6 2 3 248
10. Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 180
11. Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 5 3 2 1 151
12. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 3 1 1 150
13. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 2 4 128
14. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 3 1 118
15. Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE 1 3 4 116
16. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 4 1 112
17. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2 6 2 108
18. Nikola Tobiášová Karate Polička CZE 3 3 88
18. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 88
20. Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3 84
21. Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 4 2 80
22. Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE 4 1 76
23. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
24. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 3 64
24. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 1 64
26. Eva Kolocová USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 52
27. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 1 48
28. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 44
29. Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 40
29. Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 40
31. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
31. Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE 2 36
33. Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 32
33. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 32
33. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 32
36. Kristýna Krejzlová Sokol Pardubice CZE 1 1 1 28
37. Andrea Pastorková Shindokan Jindřichův Hradec CZE 1 24
37. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
39. Andrea Lochschmidtová Champions Team CZE 1 1 22
40. Kristýna Kobylková MSKA VUT Brno CZE 1 1 20
40. Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 20
40. Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 20
43. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 16
43. Naděžda Kočandrlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 16
43. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
43. Eva Lepková Sokol Pardubice CZE 1 16
43. Ivana Obhlídalová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 16
43. Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
43. Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
50. Michaela Mikovcová SKBU Hostivař CZE 1 12

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: SKIF Prague Open 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů