KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 21 4 3 3 3 1035
2. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 11 4 7 508
3. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 7 4 2 388
4. Karolína Bobková Baník Havířov CZE 10 1 1 3 344
5. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 9 10 1 286
6. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 4 12 2 266
7. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 6 3 1 238
8. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 6 236
9. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 4 4 2 2 206
10. Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 180
11. Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 2 3 4 2 162
12. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 3 1 140
13. Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 5 2 2 138
14. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 132
15. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 2 4 128
16. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 3 1 118
17. Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE 1 3 4 116
18. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 112
19. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 3 1 102
20. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2 4 2 96
21. Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 84
21. Věra Nguyenová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 3 84
23. Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 3 2 76
24. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 72
25. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 4 2 66
26. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 3 64
26. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 2 64
26. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 1 64
29. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 2 1 60
29. Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE 3 1 60
31. Eva Kolocová USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 52
32. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 1 40
32. Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 40
32. Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 40
32. Nikola Tobiášová Karate Polička CZE 1 3 40
36. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
36. Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE 2 36
38. Hana Rebljanová TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 1 34
39. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 32
39. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 32
39. Andrea Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 32
42. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 30
43. Zuzana Randáková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 1 26
44. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 24
44. Kateřina Procházková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 24
46. Andrea Lochschmidtová Champions team z.s. CZE 1 1 22
47. Kristýna Kobylková MSKA VUT Brno CZE 1 1 20
47. Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 3 20
49. Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
49. Naděžda Kočandrlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 16

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů